Suczka niewyobrażalnie cierpiała podczas porodu. Właściciele pobledli, gdy zobaczyli jaka istota przyszła na świat

Suczka niewyobrażalnie cierpiała podczas porodu. Właściciele pobledli, gdy zobaczyli jaka istota przyszła na świat Źródło: twitter

Szczeniak, który pojawił się na świecie, nie przypominał przedstawicieli swojej rasy. Sunia, która go urodziła, cierpiała ogromne męki, ale dopiero, kiedy weterynarze zobaczyli szczeniaka, poznali powód wielkiego bólu. Opiekunowie nie moli uwierzyć własnym oczom, kiedy zobaczyli nietypowego pieska.

Szczeniak cieszy oczy każdego. Nie ma osoby, która by obojętnie przeszła obok maleńkiego psa, który zachwyca swoją urodą, niezależnie od tego czy jest kundelkiem, czy przedstawicielem konkretnej rasy. Niestety w przypadku tego szczeniaka nikt się nie uśmiechał na jego widok, a opiekunowie nie mogli uwierzyć, że zwierzę wygląda w tak nietypowy sposób. 

Szczeniak przyszedł na świat w wielkich cierpieniach suni

Fi jest pięcioletnią przedstawicielką rasy dalmatyńczyk. Kiedy opiekunowie dowiedzieli się, że ich ukochana sunia jest w ciąży, nie posiadali się z radości. Już nie mogli się doczekać, aż ich mieszkanie wypełnią małe pieski. 

Ciąża Fi przebiegała bez żadnego problemu, weterynarze dokładali wszelkich starań, aby jej zdrowie było jak najlepsze, a opiekunowie dbali o nią jeszcze bardziej niż przed ciążą. Niestety, kiedy nadszedł dzień porodu, stało się coś, czego weterynarze nie przewidzieli. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Trzy pierwsze szczeniaki pojawiły się na świecie bez żadnych komplikacji. Szczeniak, który miał się urodzić jako czwarty, zaczął sprawiać problemy. Widać było, że sunia podczas akcji porodowej bardzo cierpi. Fi wyła z bólu, weterynarz stwierdził, że mimo starań nie da rady urodzić go samodzielnie. Zdecydowano się na cesarskie cięcie. 

Opiekunowie nie mogli uwierzyć. Szczeniak wyglądał nietypowo

Pod narkozą Fi już nie cierpiała niewyobrażalnego bólu, zajęli się nią weterynarze, którzy za pomocą cesarskiego cięcia, sprowadzili na świat kolejnego pieska. Kiedy go zobaczyli, zrozumieli dlaczego Fi, taka niesamowicie cierpiała. 

Dzisiaj grzeje: 1. Staruszka skrywała sekret przez całe życie. Dopiero po jej śmierci rodzina odkryła skrywaną TAJEMNICĘ
2. Tragiczne doniesienia. 14 dzieci nie żyje, 9 rannych, koszmarny wypadek autobusu zagranicą

Szczeniak cierpiał na diprosopus, niezwykle rzadkie schorzenie, które sprawia, że psy rodzą się z dwiema głowami. Niestety, urodził się martwy. Widok szczeniaka o dwóch głowach sprawił, że w oczach opiekunów suczki pojawiły się łzy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę 
  2. Świadczenia idą do góry od stycznia. Nawet o 247 zł więcej miesięcznie
  3. Biszkopt z 3 składników zawsze wychodzi i nie opada. Smakuje jak słodka chmurka, palce lizać
  4. Podczas składania przysięgi małżeńskiej panna młoda nie wytrzymała. Zrobiła żenującą rzecz na oczach gości, wszystko się nagrało
  5. Kobieta z Łodzi łapie robaki do słoika i nie chce ich wyrzucić. Powód ścina z nóg

źródło: wamiz

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News