Powiedziała szczeniakowi, że go kocha. Usłyszała, co jej odpowiedział i złapała się za głowę

Powiedziała szczeniakowi, że go kocha. Usłyszała, co jej odpowiedział i złapała się za głowę Źródło: YouTube / Waggle TV

Ten szczeniak wzruszy każdego miłośnika czworonogów do łez. Kiedy właścicielka wyznała mu miłość, ukochany piesek zareagował. Była w ogromnym szoku - nie spodziewała się takiej reakcji. Nagranie bije rekordy popularności w sieci.

Każdy szczeniak sprawia, że popadamy w ckliwość. Małe pieski nie tylko uroczo wyglądają, ale potrafią także urzec swoim niesfornym zachowaniem. Nie ma się co dziwić, że często do nich mówimy. To silniejsze od nas, bo czworonogi rozczulają do granic możliwości. Z oczywistych przyczyn nie oczekujemy od nich ani odpowiedzi, ani spektakularnej reakcji - sama ich obecność, wspólna zabawa i możliwość pogłaskania jest wystarczającym dowodem miłości.

Szczeniak przemówił do niej ludzkim głosem

Pies przemawiający ludzkim głosem - takie sceny możemy obejrzeć albo w bajce, albo w Boże Narodzenie we własnej wyobraźni. To brzmi tak absurdalnie, że nawet nie wysilamy się, żeby sprawdzić, czy dziecko, które twierdzi, że prowadziło dialog z czworonogiem, mówi prawdę. Jednak jak się okazuje, życie pisze różne scenariusze, czego dowodem jest poniższy filmik.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Właścicielka wyznała swojemu szczeniaczkowi, że go kocha. Co ciekawe, piesek jej odpowiedział! Kiedy kobieta trzymała ukochanego czworonoga w ramionach i powiedziała do niego "I love you", reakcja szczeniaka zaskoczyła wszystkich. Wyraźnie odpowiedział jej "I love you", co doskonale słychać na nagraniu. 

To nie fotomontaż

Niektóre zwierzęta, jak np. papugi, potrafią naśladować głos właścicieli. Być może ten piesek zrobił to samo względem swojej pani. Niewykluczone także, że to był tylko zbieg okoliczności. W każdym razie, nagranie to nie fotomontaż i robi piorunujące wrażenie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Antyfake to prężnie rozwijający się portal fact-checkingowy. Walczy z dezinformacją w sieci
2. Biznes Info - portal o finansach małych i dużych
3. Pikio: Kim jest właściciel, redaktor naczelny? Wszystko o Pikio.pl

Ten krótki filmik bije rekordy popularności na YouTubie - został obejrzany już prawie 14 milionów razy. Zdecydowanie wbija w fotel każdego miłośnika zwierząt. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Antyfake - największy portal fact-checkingowy. Jego misja i najważniejsze informacje
  2. Lelum.pl: Portal dla nowoczesnych kobiet. Kto jest redaktorem naczelnym?
  3. Antyfake - najpopularniejszy portal fact-checkingowy. Najważniejsze informacje
  4. Grupa mediowa IBERION. Stawiamy na rozwój, ambicję, innowacyjność
  5. Albert Wójcik: kim jest? Młody biznesmen i miłośnik zwierząt
  6. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?

Źródło: Kochamy zwierzaki

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News