Szczeniak - mix dalmatyńczyka i jamnika
pixabay mabelamber/LoggaWiggler
Aneta Wasilewska - 2 Maja 2020

Dalmatyńczyk zapłodnił jamnika, ich szczeniaki wyglądają niesamowicie. Zdjęcie odbiera mowę

Szczeniak, jak przystało na maleńkiego pieska, zachwyca i rozczula wszystkich. Ten jednak jest wyjątkowy. Szczenię to mieszanka dalmatyńczyka i jamnika. Opiekunowie nie mogą przestać się zachwycać tym cudownym połączeniem. Internauci są przekonani, że jest to najpiękniejszy pies na świecie. Bardzo rzadko można spotkać połączenie tych dwóch ras.

Szczeniak przyszedł na świat i zaskoczył wszystkich. Jego uroda powaliła na kolana nie tylko jego opiekunów, którzy nie spodziewali się, że urodzą się tak przepiękne szczeniaki, ale i internautów, którzy mieli okazję zobaczyć tego niesamowitego piska. Psy jeszcze raz udowodniły, że są najpiękniejszymi zwierzakami na świecie.

Zagadka może być prawidłowo rozwiązana tylko przez najbystrzejsze osoby.Wśród cyfr kryje się kilka liter B. Tylko 2% społeczeństwa jest w stanie znaleźć wszystkie w 15 sekundCzytaj dalej

Szczeniak jest krzyżówką dalmatyńczyka i jamnika

Krzyżówki psów są bardzo popularne. Połączenie husky i corgi sprawiło, że internauci oszaleli, twierdząc, że żaden szczeniak nie jest tak piękny, jak on. Tak samo było w przypadku tych psiaków, które miały okazać się maleńkie, ale po dorośnięciu okazały się, być prawdziwymi psimi gigantami.

Nie mogło być inaczej, gdy do sieci trafiły zdjęcia tego psiaka. Szczeniak jest krzyżówką dalmatyńczyka i jamnika. Chyba mało komu przyszłoby do głowy połączyć te rasy, a jednak okazało się to strzałem w dziesiątkę. Uroda tego psiaka zachwyci każdego miłośnika psów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż -metamorfoza byłej żonyZaniedbana kobieta rozwiodła się po 44 latach małżeństwa. Przeszła diametralną metamorfozę, mąż będzie płakał ze złościCzytaj dalej

Szczeniak wygląda olśniewająco

Szczeniak po jamniku odziedziczył budowę ciała - jego łapy są krótkie, zupełnie inaczej niż u dalmatyńczyków. Po tacie odziedziczył niesamowite umarszczenie w łatki. Z racji tego, że jamnik był ciemnego umarszczenia, futerko szczeniaka okazało się brązowe z łatkami.

Dzisiaj grzeje:

1. Policja przekazała fatalne informacje. Chłopiec nie żyje, zabił go własny ojciec

2. Pilna konferencja Andrzeja Dudy. Przekazał "doskonałe dla Polaków informacje"

Po publikacji tego zdjęcia zawrzało. Internauci są zgodni co do tego, że nigdy nie widzieli piękniejszego psa. Szczeniak rzeczywiście jest wyjątkowy. Wiele osób zastanawia się, jak będzie wyglądał, kiedy podrośnie. Wszyscy mają nadzieję, że zdjęcia dorosłego psiaka także trafią do sieci i będą równie zachwycające.

Obrazy Pikio

fot. Reddit Rabano11

Najlepsze newsy dnia:

  1. Suczka myślała, że grozi jej niebezpieczeństwo ze strony człowieka. Zdała sobie sprawę, że jest inaczej
  2. Zobaczył małe zwierzę w kanale. Chwycił pierwszą lepszą rzecz i pobiegł z pomocą
  3. Znaleziono porzuconą zabawkę Kacperka? Dziecko bawiło się nią tuż przed zaginięciem
  4. Córka Kasi Kowalskiej nie miała koronawirusa? Na jaw wyszła zdumiewająca prawda, menedżer się wygadał
  5. Syn Pawła Królikowskiego dopiero teraz miał siłę wyznać prawdę. Nie da się powstrzymać łez
  6. Polskie hotele dostały zalecenia na jutro. Są zawrotne, szczegóły aż trudno sobie wyobrazić

Kobieta amputacja nógUżywała popularnego produktu do higieny tylko dla pań. Musieli jej amputować nogi, teraz ostrzega inne kobietyCzytaj dalej

źródło: reddit

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News