Poprosiła psa by ciszej szczekał. Jego riposta bawi do łez

Poprosiła psa by ciszej szczekał. Jego riposta bawi do łez Źródło: Screenshot z youtube.com/guettavogel

Szczekanie psa rozbawiło setki tysięcy internautów. Nic tak dobrze nie sprzedaje się w Internecie jak materiały z psami i kotami w roli głównej. To właśnie one powodują wśród ludzi cały wachlarz emocji. Szczególnie śmieszne i rozczulające są, gdy swoim zachowaniem przypominają ludzi. Tak właśnie było w tym przypadku.

Szczekanie może być naprawdę wyjątkowo śmieszne. Szczególnie, gdy w tak uroczy sposób robi to ten właśnie pies, który spodobał się setkom internautów. Jego wyjątkowa umiejętność została uwieczniona przez właścicielkę, a następnie opublikowana w sieci. To wystarczyło, aby nagranie podbiło Internet. Ma aż 10 mln wyświetleń. Nic dziwnego - pies jest naprawdę uroczy! Wywołuje istną lawinę śmiechu w komentarzach!

Szczekanie psa bije rekordy popularności

Na filmie słychać szczekanie psa. Kamera skierowana jest bezpośrednio na pysk zwierzęcia. Pies najpierw szczeka za głośno, co nie podoba się właścicielce. Kobieta zatem co prędzej reaguje.

- Czy mógłbyś szczekać ciszej? - prosi kobieta. Pies, ku zdziwieniu wszystkich, reaguje na komendę! Faktycznie stara się szczekać ciszej. Kolejne szczeknięcia są bardzo słodkie. Zdecydowanie przypadają do gustu internatom, którzy zwariowali na punkcie psa. Przypomina to trochę cichy szept człowieka, ale w wykonaniu zwierzęcia.

Sytuacja zauroczyła również autorkę nagrania. Po jej reakcji można wywnioskować, że zna ona talent swojego pupila od dawna, ale w końcu postanowiła się nim pochwalić światu. To był świetny pomysł. W końcu nagranie jest jednym z popularniejszych w sieci w tej tematyce. Nie zabrakło również komentarzy pod filmem, które są przepełnione pozytywnymi emocjami. Przetłumaczyliśmy je z języka angielskiego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Aaa! Szaleję za nim! Jest przesłodki!!! - pisze podekscytowana użytkowniczka. - Ten piesek jest niesamowity! Gdzie takiego kupić? - zastanawia się komentujący.

- Uwielbiam psy! Mam obecnie trzy, ale chyba kupię sobie jeszcze jednego z tej rasy! Niesamowite - czytamy.

- Kocham go! - informuje innych użytkowniczka.

- Dlaczego mój pies taki nie jest? Kocham swojego psa, ale jedyne, co robi, to ciągle szczeka i zachowuje się agresywnie. Ten jest taki słodki i taki posłuszny! I w dodatku taki uroczy! Daj mi go albo Ci go ukradnę! - żartuje pod filmem zakochana kobieta.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małgorzata Kożuchowska jak Agata Duda? Aktorka wygląda niemal identycznie!
  2. Córki Hanny Lis to prawdziwe piękności. Julia i Ania mogłyby zostać gwiazdami!
  3. Gigantyczne kontrowersje wokół Małgorzaty Rozenek. Gwiazda przemówiła
  4. Śmierć Michała na zawsze będzie tajemnicą. Są wyniki sekcji zwłok
  5. TVP podało pilne informacje. Ważny polityk PO nie żyje, popełnił samobójstwo
  6. Masz stary dowód? Dostaniesz fortunę

Źródło: Kochamy Zwierzaki

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News