"Szansa na sukces". Wielki finał za nami. Wiemy, kto wystąpi w Opolu

"Szansa na sukces". Wielki finał za nami. Wiemy, kto wystąpi w Opolu Źródło: facebook.com/szansanasukces.opole2020

"Szansa na sukces" to znany od lat program Telewizji Polskiej. Na ekranach telewizorów, od 1993 roku, widzowie obserwują zmagania fanów w muzyki w konkursie karaoke. Występy są oceniane przez profesjonalne jury, zasiadają w nim muzycy. Tegoroczna edycja "Szansy na sukces" była wyjątkowa, w całości została poświęcona wyłonieniu uczestnika koncertu "Debiuty" podczas Festiwalu w Opolu.

"Szansa na sukces" towarzyszy nam od ponad 27 lat, program stał się trampoliną do wielkiej kariery dla wielu znanych i popularnych dzisiaj gwiazd. "Szansę na sukces" wygrały między innymi: Justyna Steczkowska, Kasia Cerekwicka czy Daria Zawiałow.

Finał 23. edycji programy wygrał Tomasz Jarosz. Zrobiło się o nim głośno po odcinku poświęconym Formacji Nieżywych Schabuff. Wygrał on z pozostałymi, dziewięcioma uczestnikami. Walczący o swoją "szansę na sukces" musieli stawić czoła repertuarowi takich zespołów i wokalistów jak Halina Frąckowiak, Andrzej Zaucha, Zespół VOX, Izabela Trojanowska, czy Zbigniew Wodecki.

W pierwszej części programu, uczestnicy śpiewali w towarzystwie profesjonalnych muzyków, swoich muzycznych mentorów. Finał otworzyła Żaneta Łabudzka. Zaśpiewała ona wraz z Izabelą Trojanowską piosenkę "Wszystko, czego dziś chcę". Zdradziła ona widzom dwójki, że od ostatniego nagrania "Szansy na sukces" przytyła 2 kilogramy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Szansa na sukces" - kim jest zwycięzca?

Druga część programu była zarezerwowana dla uczestników, którzy, według widzów, poradzili sobie najlepiej. SMS-ami od fanów programu wskazano 3 osoby. W drugiej turze zmierzyli się ze sobą: Julia Bojur, która wylosowała piosenkę „Opowiadaj mi tak" Zbigniewa Wodeckiego. Następnie wystąpiła Sylwia Frączek w piosence Enej „Wolę Ciebie wolność".  Jako ostatni zaśpiewał Tomasz Jarosz, wykonał on utwór zespołu De Mono „Póki na to czas", której wykonanie zapewniło mu zwycięstwo.

Zwycięzca konkursu urodził się 31 maja 1983 roku. Jest absolwentem Wydziału Sztuki na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, a także ukończył Państwową Szkołą Muzyczną I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Nowym Sączu. Obecnie jest funkcjonariuszem Straży Granicznej. Muzyka to niejedyne marzenie Tomasza. Zdradza, że chciałby mieć swój własny autobus, ponieważ kierowanie wielkimi pojazdami to jego drugie hobby.

Dzisiaj grzeje:
1. Udało się, media obiegła wiadomość o Jolancie Kwaśniewskiej. Gratulujemy i bijemy brawa

2. Pogoda nas nie rozpieszcza, najzimniejszy maj od 29 lat. Synoptycy mają jeszcze gorsze wieści

Wyświetl ten post na Instagramie.

10. Tomasz Jarosz Urodził się 31 maja 1983 roku. Jest absolwentem Wydziału Sztuki na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Ukończył również Państwową Szkołą Muzyczną I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Nowym Sączu na instrumencie - klarnet. Od dziecka w domu była muzyka za sprawą Taty Bartłomieja. Już od najmłodszych lat zdradzał pociąg do muzyki, dlatego postanowił spróbować swoich sił w szkole muzycznej. Tato jako pierwszy uczył go rodzimych melodii ludowych, czyli muzyki Lachów Sądeckich, ale muzykę tę szlifował również grając w zespole regionalnym Lachy z Nowego Sącza. Można powiedzieć, że jest wychowany na ludowiźnie, co zawsze podkreślał i czego się nie wstydzi. Obecnie jest funkcjonariuszem Straży Granicznej. Ma jeszcze kilka marzeń do spełnienia, takich jak posiadanie i jazda własnym autobusem, ponieważ praca jako kierowca to jego drugie hobby, ale pierwszym, ważniejszym marzeniem… pewnie jak każdego muzyka instrumentalisty czy wokalisty, jest występ na scenie amfiteatru w Opolu podczas Festiwalu Opole. Dlaczego miałby wygrać finał finałów programu „Szansa na sukces” i uzyskać bilet do Opola? „Dlatego , że to byłoby zwieńczenie wszystkich moich marzeń, moich działań w muzyce, ale także szansa na rozpoczęcie nowej muzycznej misji, polegającej na przekonaniu Polaków do folku”

Post udostępniony przez Szansa Na Sukces- Official (@szansanasukces.opole2020)

Warto zaznaczyć, że w Opolu, podczas koncertu "Debiuty" oprócz Tomasza Jarosza wystąpi też laureatka jesiennej „Szansy na sukces" Izabela Zalewska. Zwyciężyła ona piosenką "Jeszcze się żagiel bieli" Alicji Majewskiej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Często męczy Cię katar? Przyczyn może być wiele, to nie tylko alergia
  2. Najnowsze informacje w sprawie zdrowia Piotra Rockiego. Nie jest dobrze, smutne doniesienia ze szpitala
  3. Jaką emeryturę dostaje ksiądz? Ujawniamy stawki, zwykli emeryci mogą tylko pomarzyć o stawkach duchownych
  4. Sytuacja jest napięta, każda godzina niesie zagrożenie. Wprowadzono pilny alarm, najgorzej jest na południu
  5. Właśnie ogłoszono ogromne zmiany. Największe zaczną się już 15 czerwca
  6. Cukier do herbaty wsypujesz przed czy po zalaniu wrzątkiem? Kolejność ma ogromne znaczenie, mnóstwo ludzi popełnia wielki błąd

Źródło: TVP Info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News