Fryzjer mył mu włosy szamponem, a potem klientowi zrobiło się ciemno przed oczami. 3 dni walczył o życie

Fryzjer mył mu włosy szamponem, a potem klientowi zrobiło się ciemno przed oczami. 3 dni walczył o życie Źródło: Unsplash/Allef Vinicius

Fryzjer nakładał szampon na głowę klienta w specjalnie do tego przeznaczonej umywalce. Okazało się, że popełnił jeden błąd, który kosztował mężczyznę zdrowie i doprowadził do poważnego zagrożenia życia.

Okazuje się, że to, gdzie fryzjer nakłada szampon, ma ogromne znaczenie. Jeden z klientów przekonał się o tym na własnej skórze. Niedługo po tym, jak umyto mu głowę w salonie fryzjerskim, mężczyzna stracił przytomność. Przez 3 dni walczył o życie.

Mężczyzna jakiś czas po wizycie u fryzjera poczuł się znacznie gorzej

Zazwyczaj mycie włosów u fryzjera jest czynnością lubianą przez klientów. Ta chwila relaksu może jednak kosztować zdrowie i życie, jeśli fryzjer nie zapewni do tego odpowiednich warunków. Przekonał się o tym Dave Tyler, który 2 dni po wizycie fryzjera odczuł skutki błędu pracownika salonu fryzjerskiego na własnej skórze.

45-latek 48 godzin po wizycie u fryzjera, w trakcie spotkania biznesowego, poczuł się słabo. Nagle zaatakował go niemiłosierny ból głowy, od którego zaczął wymiotować. Wtedy też przypomniał sobie, że w trakcie mycia głowy u fryzjera poczuł uczucie drętwienia jednej ze stron ciała. Teraz zaczął czuć to samo, ale było znacznie gorzej.

- Moje oczy rozbiegły się i wywróciły. Poczułem mdłości i zwymiotowałem. Wziąłem łyk wody, po czym przekonałem się, że nie mogę przełykać. Woda utkwiła mi w gardle i nie mogłem oddychać. A ponieważ nie mogłem przełknąć, trochę wymiocin dostało mi się do płuc i dostałem zapalenia płuc - wyznał mężczyzna.

Nie wiedział, że nakładając klientowi szampon, zrobił mu poważną krzywdę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że Dave Tyler dostał udaru z powodu skrzepu krwi. Ten z kolei powstał z powodu nienaturalnego zgięcia szyi w trakcie mycia włosów w salonie fryzjerskim. Zbyt duży kąt zgięcia szyi pogorszył przepływ krwi, co odbiło się poważnie na zdrowiu mężczyzny. W efekcie tego niefortunnego wypadku walczył trzy dni o życie w szpitalu, a skutki odczuwa do dziś. Wciąż cierpi na zaburzenia równowagi, przez co nie może prowadzić auta.

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Samochody przejeżdżały, a on gwałcił ją bez opamiętania. Nikt nie reagował

45-latek pozwał salon fryzjerski na kwotę 113 tysięcy dolarów. Sprawę sądową udało mu się wygrać. Choć może się wydawać, że takie przypadki zdarzają się w wyniku niefortunnego zbiegu okoliczności, nie są to wcale rzadkie sytuacje. Pierwszą tego typu sytuację zanotowano w 1993 roku. Eksperci zalecają, aby podczas mycia głowy klientom fryzjerzy podkładali im pod kark ręcznik lub specjalną poduszkę, aby nie przekroczyć 15-stopniowej skali wygięcia karku do tyłu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl w pośpiechu wycofuje wadliwy produkt. Stwarza ZAGROŻENIE DLA ŻYCIA!
  2. Zdradzał swoją żonę od lat. Gdy dostał list od byłej kochanki, zemdlał
  3. Tata Kubusia przeżył istny dramat. Jego 3-letni syn zmarł, bo przeszkadzał w igraszkach mamie i kochankowi
  4. Najbardziej niesamowity w inteligencji znak zodiaku. Żaden inny mu nie dorównuje
  5. Nagle pan młody odwrócił się od ołtarza. Powiedział 4 zdania synkowi narzeczonej, po których zapadła cisza   

Źródło: Webniusy

Następny artykuł