Od 40 lat nie mył włosów. Efekt zdumiewa

Od 40 lat nie mył włosów. Efekt zdumiewa Źródło: .

Szampon jest dla nas podstawowym środkiem codziennej pielęgnacji. Jak się okazuje, nie każdy go używa. 63-letni Sakal Dev Tuddu z Indii nie czuje potrzeby mycia włosów - ostatni raz zrobił to 40 lat temu.

Szampon nie jest mu do niczego potrzebny. Hindus Sakal Dev Tuddu, mieszkający w stanie Bihar, posiada 6-metrowe dredy, których nie mył od 40 lat. Ludzie w Indiach wierzą, że osoby wyróżniające się wyglądem są święte. Dlatego mężczyzna uważa, że jego nieumyte, długie włosy są błogosławieństwem i darem od boga.

Szampon to dla niego zakazany owoc

Sakal twierdzi, że wiele lat temu objawił mu się bóg. Nakazał mu nie obcinać włosów, a także zrezygnować z picia i palenia. Od tamtej pory mężczyzna sumiennie wywiązuje się z tych osobistych przykazań. Jego wyrzeczenia dopingują sąsiedzi. Oni również wierzą, że został wybrany przez niebiosa i na znak szacunku zwracają się do niego Mahatma Ji. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna układa włosy na głowie, a następnie obwiązuje je białym materiałem - dzięki temu po nich nie depcze. Nie jest on jednak rekordzistą w posiadaniu najdłuższych dredów na świecie. Ten zaszczytny tytuł ma Ashy Mendeli z Kenii, która obecnie mieszka na Florydzie. W 2018 roku jej dredy mierzyły... 34 metry!

Chorzy przychodzą do niego i proszą o uzdrowienie

Długowłosy mężczyzna jest znanym uzdrowicielem specjalizującym się w leczeniu bezpłodności. Ludzie przyjeżdżają do niego z najodleglejszych zakątków Indii. Jednak Sakal Dev Tuddu nie od zawsze trudni się tą branżą - przez 31 lat pracował dla wydziału leśnego.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Tuż przed śmiercią mogła zostać zgwałcona
2. Straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości. Nie żyją uczniowie

Mężczyzna mieszka ze swoją żoną Ruoiyą Devi. Mają trzech synów i trzy córki. Uzdrowiciel twierdzi, że rodzinie nie przeszkadza długość jego włosów. Z kolei nieznajomi chętnie ich dotykają i robią to na tyle często, że zdążył się już przyzwyczaić. Za jedyną wadę długości swoich włosów Sakal Dev Tuddu uważa fakt, że czasem sprawiają problemy przy poruszaniu się. 

uploaded

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolejne świadczenie dla rodzin. Premier zapowiedział "wsparcie, jakiego nie było dotąd”
  2. Przed laty matka Kaczyńskich ujawniła własną tajemnicę. Powiedziała też, dlaczego Jarosław jest kawalerem
  3. Marta zobaczyła tytuł przelewu alimentów i zamarła. Od razu zagotowała się z wściekłości
  4. Nagły niesłychany dramat. Syn b. prezydenta Niemiec zadźgany na oczach tłumu
  5. Katarzyna Dowbor przeżywa bardzo trudne chwile. Stała się rzecz, której bała się od dawna

Źródło: Jestpozytywnie.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News