Klientka nie chciała umyć włosów u fryzjerki. Reakcja stylistki sprawiła, że spaliła się ze wstydu

Klientka nie chciała umyć włosów u fryzjerki. Reakcja stylistki sprawiła, że spaliła się ze wstydu Źródło: unsplash.com/Keren Perez

Szampon i mycie głowy to dla wielu osób obowiązkowy element wizyty w salonie fryzjerskim. Ta kobieta jednak chciała pominąć ten krok i od razu przejść do strzyżenia. Stylistka zrobiła wtedy coś żenującego.

Szampon ma różne działania i właściwości. Czasami może powodować uczulenie lub podrażnienie wrażliwej skóry głowy. Klientka w salonie fryzjerskim wolała nie ryzykować i nie chciała myć głowy przed cięciem. Fryzjerka była zdziwiona odmową i zrobiła coś, co zawstydziło kobietę przed innymi klientkami.

Kobieta poszła do fryzjera. Wizyta wyszła fatalnie

Tamara przez całe życie korzystała z usług jednej, zaufanej fryzjerki. Nie musiała nawet mówić, czego oczekuje - jej znajoma doskonale wiedziała, co ma robić. Pewnego dnia zdecydowała się jednak na wizytę w innym salonie, dostała bowiem bon ze zniżką na dowolną usługę. Nowe miejsce zrobiło na niej ogromne wrażenie, a stylistka była z początku bardzo miła. Problem zaczął się, gdy zaczęła prowadzić klientkę do myjki.

Kobieta spanikowała. Wolała nie ryzykować i nie myć głowy w salonie. Przyszła z czystymi włosami, które wcześniej sama umyła w domu. Dyskretnie powiedziała fryzjerce, że chce ominąć ten krok i od razu przejść do cięcia, bowiem cierpi na łojotokowe zapalenie skóry. Szampon musi być specjalnie przebadany dermatologicznie, aby nie wywołać łuszczenia się skóry na głowie, dlatego nie chce korzystać z nieznajomych specyfików.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szampon mógł doprowadzić do tragedii

Fryzjerka była nieustępliwa. Uważała, że wie, jak obchodzić się z takimi przypadkami, a na mokrych włosach lepiej się pracuje. Tamara próbowała protestować, ale stylistka była nieugięta i niemal siłą chciała zaciągnąć ją do myjki. Zamieszanie wprawiało ją w coraz większe zakłopotanie, a uparta postawa ekspertki nie pomagała jej zachować spokoju. W końcu niemal krzyknęła, że ma chorobę skóry i nie życzy sobie mycia głowy.

Dzisiaj grzeje: 1. Aleksandra Kwaśniewska nie wytrzymała po śmierci Woźniaka-Staraka. Słowa, które napisała Agnieszce Szulim rozrywają serca 
2. Czy to najbardziej obrzydliwy występ w polskim "Mam talent"? Jurorzy odwracali wzrok od prezentacji "talentu" tego uczestnika

Pozostałe klientki ze zdziwieniem i zażenowaniem patrzyły na całą scenę. Tamara niemal spaliła się ze wstydu i wyszła z salonu, a za wszystko obwinia obcą fryzjerkę. Jej reakcja, pozbawiona wszelkiej dyskrecji czy wyrozumiałości, sprawiła, że klientka została skompromitowana. Do tego ciągnięcie jej w stronę myjki było, zdaniem samej zainteresowanej, zbyt brutalne.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  2. Pijani rodzice jechali z dzieckiem samochodem. Zrobiono im zdjęcie. Ten widok mrozi krew w żyłach
  3. Rodzina dokonała zatrważającego odkrycia w domu zmarłego lekarza. Znaleźli ponad 2 tysiące martwych płodów
  4. Domowy chleb smakuje zupełnie inaczej niż ten ze sklepu. Rewelacyjny i prosty przepis, już zawsze będziesz z niego korzystać
  5. Kasia Cichopek podjęła kluczową decyzję. Chodzi o jej dzieci

źródło: Papilot

Następny artykuł