Przeczytała w internecie, by dodać sody oczyszczonej do szamponu do włosów. Jak potem spojrzała w lustro, aż zaniemówiła

Przeczytała w internecie, by dodać sody oczyszczonej do szamponu do włosów. Jak potem spojrzała w lustro, aż zaniemówiła Źródło: Pixabay/lin3179

Szampon powinien być odpowiednio dopasowany do rodzaju włosów. Ta kobieta przeczytała w sieci informację dotyczącą działania sody oczyszczonej na włosy i postanowiła dodać ją do swojego szamponu. Gdy po zastosowaniu tego preparatu spojrzała w lustro, aż zaniemówiła.

Szampon z dodatkiem sody oczyszczonej miał być według internetowych porad idealnym specyfikiem na piękniejsze i zdrowsze włosy. Ta kobieta posłuchała się rady przeczytanej w sieci, a gdy spojrzała w lustro po użyciu tego preparatu, aż zaniemówiła. 

Szampon musi być dopasowany do rodzaju włosów 

Szampon powinien być wybierany indywidualnie w związku z określonymi predyspozycjami poszczególnych osób, a także dobrany do konkretnego rodzaju włosów. Właśnie dlatego na rynku pojawia się tak wiele nowych preparatów, które oferują różne, niesamowite efekty. 

Jak się okazuje produkt, który każdy znajdzie w swojej kuchni, może być uniwersalnym specyfikiem, który korzystnie wpłynie na wygląd naszej fryzury. Jeżeli ktoś spróbuje tej prostej metody, na pewno się nie zawiedzie. Wystarczy zastosować się do banalnie prostych instrukcji. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zaskakujące efekty 

Internetowe porady przekonały tę kobietę do spróbowania tej metody. Gdy po umyciu włosów spojrzała w lustro, nie mogła uwierzyć w to, jak duża jest różnica. Jej fryzura nigdy nie wyglądała tak dobrze. Włosy układały się jak po najlepszych zabiegach fryzjerskich. 

Jak widać, wcale nie trzeba wydawać dużych pieniędzy, żeby móc cieszyć się efektami, jak z najlepszych salonów. Wystarczy zaopatrzyć się w sodę oczyszczoną i zmieszać ją ze stosowanym na co dzień szamponem. Ta mieszanka okazuje się być niezawodnym sposobem na piękną fryzurę. Należy jedynie nasypać troszkę sody na dłoń, później dodać do tego ulubiony szampon, a następnie dokładnie umyć włosy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Miał raka MÓZGU, bardzo cierpiał. Fani w żałobie
2. Ojciec zginął w strasznym wypadku. Wtedy policjant wziął jego 2-letnią córkę i natychmiast zaczął działać

Będzie to miało dobroczynny wpływ na skórę naszej głowy. Włosy okażą się dużo bardziej sprężyste, a problemy z ich układaniem znikną. Dodatkowo soda działa świetnie w połączeniu z różnymi kosmetykami, ponieważ wzmaga wchłanianie się poszczególnych substancji. Dzięki tej właściwości może się okazać bardzo cennym dodatkiem, który pomaga w odpowiedniej pielęgnacji włosów. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kasjer z Lidla WYROLOWAŁ staruszka z płatnością. Myślał, że nikt go nie widzi
  2. Żona była zaniepokojona zachowaniem męża, więc zainstalowała kamery. Nagranie z kuchni wystarczyło, by z krzykiem wybiegła z domu
  3. Przez 10 lat leczyła się, by móc zostać mamą. Jak w końcu jej się udało, lekarz przyznał się do koszmarnego błędu
  4. Ślub został przerwany, jak nagle ktoś z tyłu kościoła zaczął krzyczeć. Panna młoda odkręciła się i zalała się łzami
  5. Niewielu kierowców zdaje sobie z tego sprawę. Przez ten popularny błąd możesz stracić prawo jazdy nawet na kilkanaście lat

Źródło: lolmania 

Następny artykuł