Umyła włosy szamponem i mokre zawinęła w koszulkę. Nieziemski efekt zrobił wrażenie na milionach ludzi

Umyła włosy szamponem i mokre zawinęła w koszulkę. Nieziemski efekt zrobił wrażenie na milionach ludzi Źródło: youtube.com/Donata White

Nie tylko szampon zdziała cuda. Jedna z internautek postanowiła pochwalić się swoim idealnym sposobem na utrzymanie pięknej fryzury. Kiedy po umyciu włosów włożyła je mokre pod koszulkę, wszyscy oniemieli. Jej metoda jest powtarzana przez tysiące zachwyconych kobiet.

Szampon może pomóc w zrobieniu naprawdę pięknej fryzury. Jednak nie tylko on sprawi, że nasze włosy zyskają nowe życie. Jak się okazuje, istnieje sposób na to, żeby stały się jeszcze piękniejsze. Jedna z Amerykanek wpadła na pomysł, jak sprawić, aby małym kosztem finansowym osiągnąć niesamowity, wprost widowiskowy rezultat. Kobiety na całym świecie powtarzają tę sztuczkę i są zachwycone wynikami.

Szampon plus koszulka dają niesamowity wynik. Kobieta zadziwiła wszystkich

Jedna z amerykańskich youtuberek postanowiła pokazać na swoim kanale, że nie potrzeba wielkich nakładów finansowych, aby cieszyć się niesamowitą fryzurą. Kobieta, która od kilku lat tworzy poradniki urody, postanowiła pokazać, jak sama dba o swoją fryzurę.

Amerykanka pokazała, jak myje swoje włosy. Co ważne, nie używała żadnych drogich marek, a jedynie najprostszego, najzwyklejszego szamponu. Następnie spłukała włosy i nałożyła odżywkę. Po jej spłukaniu wyjęła ręcznik, przetarła włosy i rozczesała je, wzięła preparat na loki i lekko nałożyła na cebulki swoich włosów. Po wszystkim wyjęła koszulkę i dzięki niesamowitej sztuczce zyskała wprost niesamowity rezultat, za który u fryzjera musiałaby zapłacić majątek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobiety są zachwycone pomysłem Amerykanki

O tym, jak dobrym pomysłem przy pielęgnacji loków i włosów jest koszulka, można się przekonać, czytając sekcję komentarzy na YouTubie. Komentujące panie nie mogą się nachwalić rezultatu i mówią o tym, że przekazały filmik swoim znajomym.

Dzisiaj grzeje: 1. Maciej Kurzajewski przeżywa ciężkie chwile. Dopiero stracił żonę, teraz padł kolejny cios
2. Pilny apel polskiej policji. Wyszedł na grzyby, jego koszmar trwa już trzeci dzień

- Za taką fryzurę dałabym setki dolarów u fryzjera. Nigdy nie myślałam, że wystarczy tylko koszulka - pisze jedna z internautek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ikea wycofuje produkt i bije na alarm. Jest tak NIEBEZPIECZNY, że zwrócisz go bez paragonu
  2. Czy kot potrafi wyczuć RAKA? Oto jak się wtedy zachowuje, to szokujące
  3. 13-letnia córka Wiśniewskiego przeszła spektakularną metamorfozę. Efekty odbierają mowę
  4. Druzgocące doniesienia godne największego potępienia. Zszargali pamięć o Korze w niewybaczalny sposób
  5. 82-latka uwielbia randkować. Nie może opędzić się od kochanków poniżej 35 roku życia

Źródło: Webniusy

Następny artykuł