Na próbę umyły włosy szamponem dla koni. Już wiedzą, że żaden preparat dla ludzi nie daje tak spektakularnych efektów

Na próbę umyły włosy szamponem dla koni. Już wiedzą, że żaden preparat dla ludzi nie daje tak spektakularnych efektów Źródło: Instagram/sidorovaanastasia

Szampon, który działa cuda, jest spełnieniem marzeniem każdej kobiety, pragnącej pięknych, bujnych i długich włosów. Te kobiety przetestowały szampon, który docelowo nie jest przeznaczony dla ludzi. Efekty tego zabiegu przerosły ich najśmielsze oczekiwania.

Szampon jest podstawowym preparatem w pielęgnacji włosów. Do tego odżywki, maski, olejki i kuracje keratynowe, które kosztują majątek. Każda kobieta chce być posiadaczką pięknych i zadbanych włosów. Stosując wiele preparatów obciążamy swój budżet, ale także musimy poświęcać wiele czasu na pielęgnację. Te kobiety odkryły wspaniały zamiennik wszystkich kuracji do włosów. Efekty są zniewalające. 

Szampon dla zwierząt może zdziałać cuda

Mogłoby się wydawać, że na rynku jest dostępnych tyle preparatów do włosów i że każdy wybierze wśród nich coś dla siebie. Jedni zmagają się z łamliwymi i kruchymi włosami, inni z ich wypadaniem, a  jeszcze inni z łysieniem. Jednak niepotrzebnie inwestować w zestaw kosmetyków, skoro można mieć prawdziwą rewelację w jednej butelce? Może to zabrzmieć dziwnie, ale ten produkt w ogóle nie jest przeznaczony dla ludzi, a dla zwierząt. 

Konkretnie chodzi o szampon dla koni. Kobiety na całym świecie oszalały na punkcie tego produktu. Szampon jest przeznaczony do pielęgnowania splątanych i pozbawionych blasku grzyw u koni. Na szczęście ktoś dokładnie przeczytał etykietę produktu, na której było napisane, że szampon może być używany nie tylko do pielęgnacji zwierząt, ale także przez ludzi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobiety postanowiły przetestować, co może zdziałać ów produkt. Efekty zwaliły je z nóg. Włosy stały się o wiele bardziej błyszczące i mocniejsze. Rezultaty były widoczne już po pierwszym użyciu. Regularne i długotrwałe stosowanie produktu przyspiesza także porost włosów i redukuje ich łamliwość. Jaki jest zatem sekret tego szamponu?

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzice opłakiwali śmierć 2-letniego syna przy jego zwłokach. Po 2 godzinach dziecko obudziło się i skierowało do taty prośbę
2. Najnowsze zdjęcia ciężko chorej aktorki. Wypadły jej wszystkie włosy, jej wygląd rozdziera serce

Skład jest bardzo podobny do produktów przeznaczonych dla ludzi, jednak stężenie niektórych substancji może być właśnie tym sekretem. Szampon można kupić także w Polsce w popularnych drogeriach. Przed pierwszym użyciem należy się jednak upewnić, czy produkt nie wywoła u nas reakcji alergicznej. 

Instagram/manentailbeauty

Najlepsze newsy dnia:

  1. Była pewna, że przechodzi menopauzę. Okazało się, że jest w ciaży...zaledwie DZIEŃ przed porodem. Horror na porodówce
  2. Nadchodzi rewolucja w płatnościach za losy Lotto. Kolporter zaproponował zupełnie nowe rozwiązanie
  3. Grób Piotra Woźniaka-Staraka zostanie przeniesiony? Władze twierdzą, że mogło dość do złamania prawa, poruszające doniesienia
  4. Gdy zorientowała się, po co naprawdę wziął ślub, było już za późno. Popełniła błąd, który zrujnował kobietę na lata
  5. Walił psem o ziemię, aż ten umarł. "Jeśli wasze psy nie robią tego, co chcecie, to je zjedzcie"
  6. Znaki zodiaku mówią więcej niż najlepszy jasnowidz. Oto największe zagrożenia dla każdego z nich

źródło: papilot

Następny artykuł