Tragiczny finał akcji ratunkowej mężczyzny, który wpadł do studzienki z szambem. Koszmar w polskiej wsi

Tragiczny finał akcji ratunkowej mężczyzny, który wpadł do studzienki z szambem. Koszmar w polskiej wsi Źródło: Pixabay / GregResse

Szambo stało się miejscem potwornej tragedii. O śmierci mężczyzny poinformował oficer dyżurny Komendy Wojewódzkiej Straży Pożarnej. Koszmar w polskiej wsi.

Szambo pochłonęło mężczyznę, zginał w wyjątkowo paskudnych okolicznościach. Takiej śmierci raczej nie chciałby doświadczyć żaden człowiek. Nie udało się go uratować, a o zgonie oficjalnie poinformował oficer dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej. Mieszkańcy wsi Mnichus pod Opolem są w szoku.

Mężczyzna wpadł do szamba. Nie przeżył wypadku

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do wypadku w polskiej wsi Mnichus pod Opolem doszło w niedzielę rano. Mężczyzna z niewiadomych powodów wpadł do studni z szambem. Na miejsce zdarzenia wezwano zastęp lokalnej straży pożarnej. Ratownicy nie mieli łatwego zadania. Ostatecznie udało im się wyciągnąć ofiarę wypadku ze studzienki, okazało się jednak, że ten niestety już nie żyje. Mieszkańcy małej wsi są w szoku. Na miejscu od rana pracuje lokalna policja, wspierana przez funkcjonariuszy śledczych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mężczyzna został wyciągnięty przez ratowników. Niestety już nie żył

Oficjalne informację o zgonie ofiary wypadku przekazał oficer dyżurny Komendy Wojewódzkiej Straży Pożarnej. Na miejscu zdarzenia pracuje ekipa śledcza. Funkcjonariusze starają się ustalić szczegóły tragicznego wydarzenia. Niestety trzeba jednak przyznać, że trudno sobie nawet wyobrazić paskudniejszą śmierć. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki

2. Już 16 osób nie żyje. Niestety, napływają tragiczne informacje z polskich miejscowości, uważajcie na siebie

Prokuratura wstępnie wykluczyła udział osób trzecich, ale wciąż prowadzone są badania w celu ustalenia szczegółów śmierci mężczyzny. Zwłoki zostały zabezpieczone w laboratorium. Wciąż nie wiadomo, jakie były bezpośrednie przyczyny wypadku.

 - Prokurator wstępnie wykluczył działanie osób trzecich, ale ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do dalszych badań - powiedziała w rozmowie z lokalnym oddziałem "Gazety Wyborczej" Agnieszka Nierychła z biura prasowego opolskiej policji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rewolucyjna waloryzacja emerytur. Najbiedniejsi dostaną po 13 tys. zł do ręki!
  2. Spuściła dziecko z oczu dosłownie na sekundę. Prawie doszło do tragedii, przerażające nagranie
  3. Ciężko uwierzyć własnym oczom. Korwin-Mikke pokazał grób rodzinny, niespotykany widok
  4. Grób "Babki z Kiepskich" to jedno z najsmutniejszych miejsc na świecie. Aktorka nie żyje już 12 lat
  5. Ujawnione tajemnice Chylińskiej rozdzierają serce. Niepojęty sekret dot. męża gwiazdy polskiej sceny muzycznej jest nadal pilnie strzeżony

źródło: Radio Zet

Następny artykuł