Szalone show księdza na książęcym ślubie! Wszystkim opadły szczęki

Szalone show księdza na książęcym ślubie! Wszystkim opadły szczęki Źródło:

Oczy całego świata zwrócone są w w kierunku Wielkiej Brytanii, gdzie trwa właśnie ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego. Piękna ceremonia została jedna przyćmiona przez popis... księdza!

Ksiądz postanowił wygłosić piękne kazanie, jednak... trochę go poniosło. Czarnoskóry duchowny zaczął wykrzykiwać na cały kościół i machać rękami na wszystkie strony. Kazanie, zamiast angażować treścią, zamieniło się w szalone przedstawienie. Czegoś takiego świat jeszcze nie widział. Para nie potrafi przestać się śmiać, patrząc na zmianę na siebie i duchownego, który - nakręcając się z każdą chwilą coraz bardziej - kontynuuje kazanie, które przejdzie do historii.

Ślub Harry'ego i Meghan Markle zamienił się w show

Kazanie kapłana było z całą pewnością piękne. Duchowny mówił o miłości, cytował pismo święte, wspominał na przykazanie miłości Boga i bliźniego. Mówił o nieskończonej miłości Jezusa Chrystusa do ludzi. Podkreślił, że szczyt tej miłości okazał Bóg w zbawczej śmierci i zmartwychwstaniu Jezusa. W swoim kazaniu nawiązywał do miłości pary młodej. Swoją przemowę zakończył odwołaniem do słów Martina Luthera Kinga. Jednak większość obecnych, a także widzowie oglądający uroczystość w telewizji nie mogli skupić się zbyt intensywnie na słowach homilii. Całą treść przyćmiło zachowanie kapłana, który swoją ekspresją i gwałtownością przesłonił najważniejszą część - treść wypowiedzi.

Reakcja zebranych

Zebrani na słowa i całe show wykonane przez kapłana reagowali przeważnie śmiechem. Panna młoda nie mogła powstrzymać się przez wybuchami radości. Także książę Harry śmiał się serdecznie. Można jednak odnieść wrażenie, że właśnie panu młodemu nie do końca spodobał się cały występ kapłana. Tak się wydaje biorąc pod uwagę minę, jaką zrobił na zakończenie całej homilii. Książę Harry się nie śmiał, zaś mina mu zrzedła. Ciekawe jak na żywiołową homilię zareagowała słynąca z upodobania do tradycji królowa Elżbieta II. Można się spodziewać, że nie była zachwycona, chociaż znając jej zwyczaje oraz to, że zdarza jej się na tradycję przymykać oko - nie wiadomo. Równie dobrze mogła być zachwycona. Meghan Markle Meghan Markle Meghan Markle Meghan Markle Meghan Markle fot. screenshot/TVP Info Meghan Markle Meghan Markle Meghan Markle Meghan Markle fot. screenshot/TVP Info
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Potwierdzają się najgorsze informacje. Tragedia tuż przed ślubem Markle i Harry'ego
  2. Ogromne problemy księcia Harry'ego. Tajemnicza kobieta chce zniszczyć jego ślub
  3. Wyciekła tajemnicza instrukcja dla gości królewskiego ślubu. Wiemy więcej niż powinniśmy
  4. Już wiadomo, jak będą wyglądać dzieci Meghan Markle i księcia Harry’ego
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News