To była naprawdę szalona impreza! Największe gwiazdy TVN razem w barce na Wiśle w Warszawie tańczyły do przebojów disco polo. Te nagrania robią furorę w sieci, nikt nie może ich przegapić!

Szalony wieczór panieński Joanny Krupy w barce na Wiśle był pełen gwiazd. Na nagraniach z tanecznej zabawy widzimy między innymi Magdę Gessler, Dawida Wolińskiego oraz Kasię Sokołowską. Kto by się spodziewał, że Krupa, światowej sławy top modelka i jej popularni znajomi, będą tak dobrze bawili się przy hitach disco polo? Ten wieczór panieński zapisze się mocno w naszej pamięci.

Joanna Krupa i Magda Gessler tańczą przy hitach disco polo. Nagranie robi furorę w sieci

To już drugi wieczór panieński przepięknej top modelki Joanny Krupy. Jej poprzednie małżeństwo z Romain Zago skończyło się rozwodem po 10 latach spędzonych razem. Podobno modelka i Romain w dalszym ciągu utrzymują przyjacielski kontakt, jednak oczekiwali czegoś innego od przyszłości związku. Ona – rozwoju kariery. On – powiększenia rodziny.

Teraz nowym mężem Joanny został Douglas Nunes. Ślub wzięli kilka tygodni temu, po kryjomu, a media dowiedziały się o tym dopiero po fakcie. Teraz jednak wieczór panieński w Polsce zapowiada… powtórzenie uroczystości właśnie w kraju ojczystym Joanny. Tym razem obecne będą tabloidy, podobnie jak rodzina i większa grupa znajomych.

Joanna Krupa niedługo przejmie nazwisko nowego męża i będzie się nazywać Krupa-Nunes. Po pierwszym ślubie tego nie zrobiła.

PRZECZYTAJ: Zamieszki na planie filmowym! Kożuchowska w poważnym niebezpieczeństwie

PRZECZYTAJ: Najpierw Kaczyńska, teraz oni! Poseł i posłanka wzięli ślub

PRZECZYTAJ: Były mąż Kaczyńskiej przerwał milczenie! Nie do wiary, co powiedział o jej ślubie

PRZECZYTAJ: Pofarbował swojego psa i zgotował mu piekło! To chore

Najdroższe śluby show-biznesu [ZDJĘCIA]

Kinga Rusin i inne gwiazdy, które pokochały czworonogi [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również