Szaleństwo W POWIETRZU. Samolot Dudy desperacko zawraca!

Szaleństwo W POWIETRZU. Samolot Dudy desperacko zawraca! Źródło:

O krok od tragedii był samolot prezydenta Andrzeja Dudy, który znalazł się w dramatycznej sytuacji. W powietrzu nastąpiła gigantyczna awaria i samolot musiał natychmiast zawracać.

Ekipa Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej i Biuro Ochrony Rządu mieli zaplanowany wspólny lot wojskowym Herculesem. Ekipa miała przygotować zagraniczną wizytę Andrzeja Dudy, ale wyszły na jaw pewne nieprawidłowości. Seria usterek wojskowego samolotu opóźniła lot o ponad dwadzieścia cztery godziny. ZOBACZ TAKŻE: Co się dzieje w środku?! Alarm bombowy na pokładzie LECĄCEGO samolotu!

Awaria w powietrzu

Po usunięciu usterek maszyna wbiła się w niebo z rządową ekipą. Niestety, samolot nie utrzymał się zbyt długo w powietrzu i po niespełna sześćdziesięciominutowym locie, załoga podjęła decyzję o powrocie do miejsca startu. Okazało się wówczas, że seria zagadkowych usterek wojskowego Herculesa nie została ostatecznie usunięta, a pasażerom groziło śmiertelne niebezpieczeństwo w powietrzu. ZOBACZ TAKŻE: MAKABRA! Samolot zderzył się z helikopterem, Polacy w szoku Wprawdzie nieznane są konkretne przyczyny awaryjnego lądowania, ponieważ załoga nie podała przyczyny powrotu do bazy, ale wiadomo, że muszą być one usunięte jak najszybciej. Czasu na przygotowanie wizyty prezydenta Andrzeja Dudy jest coraz mniej, zatem ekipa Prezydenta RP i Biura Ochrony Rządu ma wyruszyć w kolejną podróż już o godzinie 10.   Źródło: fakty.interia.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News