Co jakiś czas sieci hipermarketów organizują atrakcyjne promocje produktów innych marek z tak zwanej średniej półki. W takich akcjach przoduje Lidl, co spotyka się z ogromnym entuzjazmem naszych rodaków.

Po raz kolejny już sieć hipermarketów przygotowała promocję we współpracy z marką Wittchen, która produkuje wyroby skórzane. Sieć Lidl zorganizowała promocję, w ramach której pośród artykułów spożywczych można było kupić skórzane torebki w atrakcyjnej cenie.

Kiedy wiadomość o ofercie dotarła do ludzi, ci oszaleli z zachwytu. Na długo przed otwarciem przed Lidlami ustawiały się kolejki. Po otwarciu drzwi, tłum wdarł się do środka. Na filmie widać, jak ludzie biegną sprintem pomiędzy sklepowymi regałami, tratując się w walce o torebki.

Okazuje się jednak, że zdobycie skórzanej torebki Wittchen w cenie 279 złotych wcale nie wymaga stratowania po drodze wszystkich sąsiadek. Dziesiątki torebek w takiej (oraz niższych) cenie można bowiem bez problemu zamówić przez internet na oficjalnej stronie producenta.

https://www.youtube.com/watch?v=Z_qxtKr0YGc

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :

...

Zobacz również