Dantejskie sceny podczas promocji w sklepach zaczynają już do siebie przyzwyczajać. Niezmiennie jednak powtarza się pytanie „co może z człowieka zrobić promocja na kurczaka”. Niesamowite obrazki można było zaobserwować podczas otwarcia jednego ze sklepów znanej sieci.

Do prawdziwej walki doszło podczas otwarcia sklepu sieci Netto w Dąbrowie Górniczej w czwartek. Sklep zachęcił klientów wyjątkowo niskimi cenami na wiele produktów. Szczególną uwagą cieszył się kurczak.

Ludzie dosłownie wyrywali sobie z rąk paczki z piersią kurczaka. Nic dziwnego, skoro jej cena w dniu otwarcia sklepu wynosiła tylko 9,54 zł, podczas gdy zazwyczaj za filety z piersi kurczaka trzeba zapłacić 15-16 zł.

Sklep, który otwarto o godzinie 8, do wieczora przeżywał oblężenie. Obsługa nie nadążała nawet z wykładaniem towaru. Ciesząca się największym zainteresowaniem pierś kurczaka była brana bezpośrednio z palety, często w zbiorczych opakowaniach po kilka paczek. Nikt nawet nie zawracał sobie głowy przekładaniem paczek z mięsem do lodówki. Nie było na to czasu.

W sklepie na szczęście nie doszło do bójki ani demolowania wyposażenia  tak jak podczas promocji na kurtki zimowe w Lidlu. Bitwa rozgrywała się o sam towar, mieszkańcy Dąbrowy Górniczej zachowali jednak kulturę. Na wideo zamieszczonym na Facebooku można dostrzec jedynie, że obsługa stara się zapewnić elementarny porządek w pobliżu promocyjnych towarów.

TE zdjęcia dzikiej przyrody zaprą ci dech w piersiach!

Źródło: dziennikzachodni.pl

...

Zobacz również