Mecz Legia - Górnik nagle PRZERWANY! Groza na trybunach i panika piłkarzy

Mecz Legia - Górnik nagle PRZERWANY! Groza na trybunach i panika piłkarzy Źródło:

To wiadomość z ostatniej chwili! Jak się właśnie dowiedzieliśmy, na meczu pomiędzy Legią Warszawa a Górnikiem Zabrze doszło do niebezpiecznej sytuacji. Kibice obydwu drużyn sprawili, że przerwano natychmiast mecz. Część fanów i piłkarze zaczęli panikować. 

Mecz pomiędzy Legią Warszawa a Górnikiem Zabrze został nagle przerwany w związku z masowym naruszeniem regulaminu i wprowadzeniem stanu zagrożenia na trybunach. Zdenerwowani piłkarze obu drużyn musieli przestać ścierać się w piłkarskiej rywalizacji na niemalże 10 minut.

Mecz przerwany

Wszystko zaczęło się od racowiska, które przygotowali kibice, a które jest niezgodne z regulaminem bezpieczeństwa na stadionie. Nie to było jednak najgorsze. Część kibiców zaczęła rzucać racami w stronę piłkarzy, co zmusiło sędziego do przerwania spotkania. Zawodnicy przerazili się, szczególnie że jeszcze nie tak dawno doszło do fizycznego ataku na słabo grających piłkarzy stołecznego klubu. Prewencyjnie postanowiono zapewnić zawodnikom dodatkową ochronę i nie ryzykować kolejnej napaści. Gdy kłęby dymu zostały rozwiane, kibice odetchnęli z ulgą, a mecz został wznowiony.

Niespodziewany efekt

Najwyraźniej fani nie byli zachwyceni poziomem nudnego spotkania na warszawskim stadionie Legii Warszawa. Paradoksalnie, po wznowieniu gry piłkarze zaczęli lepiej sobie radzić. Czy przerwa w meczu podziałała motywująco? W każdym razie aż do zakończenia pierwszej połowy meczu Legia Warszawa - Górnik Zabrze, kibice nie zobaczyli żadnych bramek.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News