Szaleństwo na granicy! Władze sąsiedniego państwa podjęły stanowczą decyzję

Szaleństwo na granicy! Władze sąsiedniego państwa podjęły stanowczą decyzję Źródło: .

Szaleństwo ogarnęło jedną z polskich granic! Ciebie też mogą nie wypuścić z kraju. Niektórych obywateli obowiązuje całkowity zakaz.

Ukraina, nasz południowo-wschodni sąsiad wprowadził bardzo surowe obostrzenia dla prawie 1,5 tys. osób, stanowiące faktyczny zakaz przekraczania polskiej granicy z tym krajem! ZOBACZ TAKŻE: Ukraina wyczerpała cierpliwość Kaczyńskiego. PiS idzie na wojnę Miejscowa Straż Graniczna poinformowała o około 100 artystach i działaczach kulturalnych, którym ów zakaz wydano. Zamieszanie spowodowało szaleństwo na granicy. Objęci całkowitym zakazem wjazdu nie wiedzieli o jego wydaniu.

Szaleństwo na granicy

Jeśli w ciągu ostatniego roku przekraczaliście granicę Krymu, nie przejeżdżając przez Ukraińskie punkty kontrolne na wjeździe na okupowany przez Rosję półwysep wedle rozporządzeń Kijowa, zrobiliście to nielegalnie. ZOBACZ TAKŻE: Gorąco na granicy z Niemcami. Do akcji wkroczyło wojsko Ukraińscy pogranicznicy dysponują szczegółową bazą danych, w której widnieją wszyscy nielegalnie przekraczający granicę Krymu. Trwa prawdziwe polowanie na wszystkich, łamiących tamtejsze prawo. ZOBACZ TAKŻE: Co się dzieje?! Uzbrojone oddziały ruszyły na granicę z Niemcami, mają granatniki źródło: rmf24.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News