Szaleństwo! Cena za słoik dżemu Gessler zwala z nóg

Szaleństwo! Cena za słoik dżemu Gessler zwala z nóg Źródło:

Magda Gessler postanowiła poszerzyć swoją działalność o produkcję naturalnych przetworów takich jak dżemy czy soki. Jak przystało na produkty reklamowane przez znane nazwisko, ich cena zwala z nóg.

Magda Gessler jest jedną z najbardziej znanych osób z branży gastronomicznej. Jest właścicielką kilku restauracji oraz prowadzącą programu "Kuchenne Rewolucje", który ma świetną oglądalność między innymi dzięki kontrowersyjnym zachowaniom Magdy. Dwa lata temu restauratorka spróbowała swych sił w branży produkcji parówek, o wdzięcznej nazwie "Besos". Niestety produkty nie cieszyły się dużą popularnością i szybko zniknęły ze sklepowych półek.

Magda Gessler produkuje kosmicznie drogie dżemy

Tym razem Gessler postanowiła zająć się produkcją naturalnych przetworów, takich jak soki, dżemy, chrzany oraz ketchupy. W swoich mediach społecznościowych pochwaliła się, że wypuszczona przez nią linia produktów jest w 100% naturalna i nie zawiera glutenu. Jak przystało na naturalne produkty, ich cena jest bardzo wysoka. Dodatkowo przetwory reklamuje Magda Gessler, co również ma wpływ na ich koszt. Za słoiczek dżemu o pojemności 200 ml zapłacimy od 13 do 15 zł, natomiast za butelkę soku 315 gramów – od 19 do 25 zł. Dla przeciętnego Polaka takie ceny są szokujące. Pod zdjęciami produktów Magdy Gessler można przeczytać komentarze internautów, wyrażających swoje niezadowolenie. - Przetwory robię sama, przynajmniej wiem co jem. - Cena kosmiczna 13 zł za słoiczek dżemu...To już wolę zrobić sam - W cenie Magda wyskakuje ze słoika czy jak? - piszą internauci. Nowa Marka Gessler nosi nazwę "Salon Smaków Magdy Gessler". Jak twierdzi restauratorka, w składzie nie znajdziemy żadnych ulepszaczy, chemicznych dodatków, a nawet glutenu.  

Zobacz także:

  1. I wszystko jasne. Oto kim NAPRAWDĘ jest sędzia, który chce zabić Alfiego
  2. Tusk zdruzgotany! Zapadł wyrok, który oznacza koniec
  3. Polska para chciała kiełbaski z grilla. Agnieszka nie żyje, narzeczony w szpitalu
Źródło: lelum.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News