Dramat rozgrywa się na naszych oczach. W ciągu kilku godzin doszło do dwóch strzelanin zorganizowanych przez tego samego szaleńca. Na obszarze w pobliżu zdarzenia panuje chaos i panika.

Przed paroma minutami media poinformowały o kolejnej strzelaninie w USA. Do zdarzenia doszło w Delaware, stanie graniczącym z Maryland. Przypuszczalnie winnym strzelaniny jest ten sam człowiek, który kilka godzin wcześniej strzelał właśnie w Maryland.

Służby informują o zatrzymaniu podejrzanego człowieka. Nie wiadomo jeszcze, czy to sprawca strzelaniny. Kilka godzin temu, w Maryland doszło do strzelaniny, w której zginęły co najmniej 3 osoby, a 5 kolejnych zostało rannych. Dwie z nich są w stanie krytycznym.

Prawdopodobny sprawca ataku to Radee Labeeb Prince. Po strzelaninie w Maryland mężczyzna wsiadł do czarnego samochodu marki Chevrolet i uciekł z miejsca zdarzenia.

Kilka godzin później doszło do kolejnej strzelaniny – tym razem w graniczącym z Maryland stanie Dalaware. Tym razem nie było rannych, zaś służby ujęły przypuszczalnego sprawcę zamachu.

Na razie nie wiadomo, jaka była motywacja strzelca. Prawdopodobnie działał sam i nie miał wspólników. Przez kilka godzin bezskutecznie był poszukiwany przez służby w Stanach Zjednoczonych. Udało się go ująć dopiero wtedy, kiedy ponownie otworzył ogień.

fot. twitter.com/BreakingNLive

Najbardziej przerażające fakty o ISIS [ZOBACZ!]


Nie zgadniesz, skąd pochodzi rodzina Trumpa! 10 zaskakujących faktów z jego życia

Zobacz również