Syryjski imigrant, Mohammad Daleel, który przeprowadził zamach w niemieckiej miejscowości Ansbach, tuż przed atakiem nagrał film, w którym zapowiada, że w Europie będzie miało miejsce coraz więcej zamachów. Ataki – jak zapewnia – nie ustąpią dopóty, dopóki Zachód będzie walczył z Państwem Islamskim.

Na opublikowanym w sieci nagraniu widzimy jak syryjski zamachowiec z Ansbach składa przysięgę Państwu Islamskiemu i zapowiada kolejne ataki. Jak przekonywał imigrant, wszystkie zamachy to konsekwencja zaangażowania się zachodnich państw w walkę z ISIS.

 – Nie będziecie się cieszyć życiem tak długo, jak walczycie z Państwem Islamskim. I przyrzekam wam, że są tu mężczyźni, którzy porzucili to życie i jego piękno – mówi Syryjczyk.

Mężczyzna zapowiada również, że w następnych zamachach będą używane samochody pułapki, a ataki będą tak częste, że nikt nie będzie mógł spać spokojnie we własnym domu.

 – Na Allaha, zapewniam, że zobaczycie te rzeczy, które wam obiecałem. Nie będziecie spokojnie spać we własnych domach. Przyrzekam, że zniszczymy wam życie i wysadzimy wasze domy. I przysięgam, przysięgam, że ta operacja będzie przeprowadzona z materiałami wybuchowymi. Następnym razem nie będzie żadnych materiałów wybuchowych, ani pasów, tylko samochody pułapki – zapowiedział zamachowiec

27-letni imigrant z Syrii przeprowadził w ubiegły weekend zamach na jedną z restauracji w niemieckiej miejscowości Ansbach. W wyniku ataki blisko 20 osób zostało ciężko rannych.

https://www.youtube.com/watch?v=u4jlaIHbukY

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh, źródło: tvn24/wpolityce

...

Zobacz również