Niemcy: Syryjski uchodźca chciał podpalić żonę i... przez pomyłkę sam się spalił

Niemcy: Syryjski uchodźca chciał podpalić żonę i... przez pomyłkę sam się spalił Źródło: fot. wikimedia / Seaman Barry Riley / pexels

Syryjski imigrant przebywający w Niemczech spalił się żywcem po tym jak chciał podpalić swoją żonę. Kobieta również odniosła ciężkie poparzenia, ale przeżyła i znajduje się aktualnie w szpitalu. 

W ubiegłym tygodniu, 45-letni imigrant z Syrii mieszkający ze swoją rodziną w Ruedesheim (niedaleko Frankfurtu) w jednym z lokalnych ośrodków dla uchodźców, próbował zamordować swoją żonę.

Mężczyzna zaczął oblewać swoją małżonkę podpałką do grilla i kiedy próbował ją podpalić, sam stanął w płomieniach. 45-latek zmarł na miejscu od odniesionych obrażeń. Jak donoszą lokalne media, oprócz poparzeń, nawdychał się gorących oparów, które doszczętnie spaliły mu płuca. Kobieta również odniosła poważne poparzenia i trafiła do okolicznego szpitala.

W wyniku ataku imigranta ranne zostały także trzy inne osoby. Ucierpiał również sam ośrodek, w którym mieszkało kilkunastu imigrantów. Budynek nie nadaje się już do użytku.

Trójce dzieci syryjskiej pary nic się nie stało.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :

bh, źródło: thelocal.de

Następny artykuł