Jak poinformowała prokuratura gdańska, policja zatrzymała synową Lecha Wałęsy. Kobieta miała próbować okraść jeden ze sklepów. 

Ani prokuratura, ani policja nie chcą podawać dokładniejszych informacji dotyczących zatrzymania synowej Lecha Wałęsy. Z anonimowego źródła wiadomo jednak, że wynika to z faktu, iż matka wnuków byłego prezydenta dogadała się już zarówno z właścicielem sklepu, który miała próbować okraść jak i policją.

Z nieoficjalnych ustaleń wiadomo jednak, że Ewelina Wałęsa została zatrzymana przez policję w związku z podejrzeniem o kradzież odzieży. W jednym z gdańskich butików miała próbować ukraść damską kurtkę o wartości około 1000 złotych.

By zatrzymać wszystko w tajemnicy i nie dawać sprawie rozgłosu (jak się okazuje nieskutecznie) synowa Wałęsy doszła do ugody z właścicielem sklepu. Zapłaciła za kurtkę w zamian za wycofanie oskarżenia o kradzież.

Z kolei gdańska prokuratura ujawniła, że synowa byłego prezydenta nie przyznała się do winy i broniła się tłumacząc, że „chciała jedynie oderwać metkę”.

bh

Zobacz również