Syn znanej posłanki PO pójdzie siedzieć!

Syn znanej posłanki PO pójdzie siedzieć! Źródło: fot. pexels

Kolejny skandal z dziećmi polityków. Po kontrowersyjnych doniesieniach o problemach z prawem Korynny Korwin-Mike, w świecie mediów ponownie zawrzało. Ta informacja zszokowała wszystkich członków Platformy Obywatelskiej. Syn znanej posłanki PO pójdzie siedzieć.

Teraz w konflikt z prawem, zresztą nie po raz pierwszy, wdał się 32-letni Maciej M. Tym razem jego sytuacja prezentuje się bardzo źle. Ten skandal przybrał na wadze tak potężnie, że nie da się go zatuszować. Mężczyznę czeka proces. ZOBACZ TAKŻE: Fatalna wiadomość dla Korwin-Mikkego. Córka trafi do więzienia na lata?!

Syn znanej posłanki PO pójdzie siedzieć

Kontrowersji w tej sprawie dodaje fakt, że Maciej M. jest synem znanej powszechnie posłanki PO. Kobieta pełni bardzo ważne funkcje na polskiej scenie politycznej, działa przy Marszałku Sejmu RP, jest przewodniczącą Rady Ochrony Pracy i nadzoruje Państwową Inspekcję Pracy. Jej synowi grożą 2 lata więzienia. Późnym październikowym wieczorem, w okolicach północy, Maciej M. został zatrzymany przez policjantów. Mężczyzna jechał samochodem bez włączonych świateł mijania. Podczas kontroli policjantów okazało się, że nie dopuścił się jedynie wykroczenia, ale również złamał prawo. Funkcjonariusze poczuli charakterystyczny zapach marihuany, który wydobywał się z jego samochodu. Szybko znaleźli źródło tej woni w postaci niedopalonego skręta. Śledczy przeszukali mieszkanie 32-latka i zabezpieczyli biały proszek, który po analizie chemicznej okazał się amfetaminą. Ekspertyza nie pozostawia wątpliwości - Maciej M. prowadził auto pod wpływem środków odurzających.

Maciej M. usłyszał zarzuty, pójdzie siedzieć na 2 lata

- Dostarczone nam ekspertyzy biegłych nie pozostawiają wątpliwości. Znaleziony przez policjantów przy Macieju M. niedopalony skręt to marihuana, natomiast substancja znaleziona w trakcie przeszukania miejsca jego zamieszkania to amfetamina. Ślady obu narkotyków biegli znaleźli również w pobranej do analizy próbce krwi Macieja M - powiedział Marcin Witkowski, prokurator rejonowy w Wałbrzychu Mężczyźnie postawiono dwa zarzuty: posiadania narkotyków i prowadzenia samochodu pod wpływem narkotyków. Wiadomo, że syn znanej posłanki PO nie przyznał się do zarzucanego mu kierowania autem po środkach odurzających. Przyznał się jedynie do posiadania substancji odurzających. ZOBACZ TAKŻE: Córka Janusza Korwin-Mikkego przyłapana na kradzieży w markecie Źródło: gazetawroclawska.pl Następny artykuł