Dziennikarze właśnie ujawnili wstrząsające fakty ws. syna króla disco polo! Wszystko do góry nogami

Dziennikarze właśnie ujawnili wstrząsające fakty ws. syna króla disco polo! Wszystko do góry nogami Źródło: Fot. YouTube/AKCENT - Oficjalny

Syn Zenka Martyniuka wpadł w niemałe kłopoty po tym, jak w jego własnym domu zatrzymała go policja. Jakby tego było mało, mundurowych wezwała matka mężczyzny. Wszystko z powodu awantury, którą ten miał zrobić swojej żonie.

Syn Zenka Martyniuka już po raz drugi w ciągu kilku miesięcy został zatrzymany przez policję. Tym razem do interwencji doszło w domu w Wasilkowie, a media zalały informacje na temat powodów i przebiegu awantury. Według tego, co napisał miejscowy portal Poranny.pl, Daniel M. w stanie nietrzeźwości nie wpuścił do domu swojej ciężarnej żony Eweliny. Sprzeczka spowodowała zawezwanie na miejsce policji, która zatrzymała syna króla disco polo.

Do zdarzenia doszło 30 grudnia, a miejscowa policja potwierdziła zatrzymanie i znalezienie przy nim narkotyków (marihuany). Afera zatacza coraz szersze kręgi.

Syn Zenka Martyniuka nie wpuścił ciężarnej żony do domu?

Po wyjściu na jaw sprawy media w całym kraju rozpisywały się odnośnie do jej przebiegu. Najpopularniejsza wersja wydarzeń mówiła o niewpuszczeniu do domu Eweliny M. przez jej męża i niemalże fizycznym starciu między domownikami. W odpowiedzi na publikacje sam syn Zenka Martyniuka opisał na Facebooku własną wersję, w której wyjaśnił zajście ze swojej perspektywy. Trzeba przyznać, że różni się nieco od tego, co można było przeczytać w prasie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Czego to człowiek nie wymyśli dla pieniędzy. Jest tak, Ewelina nosiła plastry antykoncepcyjne, przestała je nosić i zaszła w ciążę. I w tym momencie nasz związek przestał istnieć, było to już 7 miesięcy temu. Została zmuszona do ślubu przez matkę i babcie, bo co ludzie powiedzą na wsi w Russocicach - panna z dzieckiem. Na ślubie od jej matki usłyszałem, że mnie zniszczy, co teraz skrupulatnie robią - pierwszy raz u nich w domu. a teraz gdy przestałem tam jeździć, wysłali Ewelinę do Białegostoku, żeby podlać oliwy do ognia. Nie było też żadnej awantury u mnie w Wasilkowie. Drzwi były otwarte i czekałem na swoją mamę, która przez liczne manipulacje Eweliny i jej matki poddała się emocjom i zadzwoniła na policję, a jakby co, to nie pije alkoholu od maja i mam na to dowody pożałujecie tych oszczerstw i będziecie przepraszać - napisał na swoim facebookowym profilu syn Zenka Martyniuka.

Dziennikarze ujawniają

Najbardziej szokujące jest to, co zdecydowali się ujawnić dziennikarze. Mają oni własną tezę na to, co jest powodem awantur i rzekomego zachowania Daniela M. Powód wydaje się prozaiczny, a jednak, jest niemożebnie szkodliwy. Dziennikarze Pudelka w ostatnim odcinku "Kliki Pudelka" jednogłośnie orzekli, że zachowanie Daniela jest wynikiem wychowania, które zafundował mu bogaty ojciec. Stwierdzili, że został rozpieszczony i efektem jest właśnie zażywanie przez niego "narkotyków" i sposób w jaki traktuje żonę. Ostatecznie jednak nie wiadomo, co dokładnie wydarzyło się w Wasilkowie. Sprzeczne wersje zdarzeń sprawnie utrudniają dojście do prawdy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. A więc jednak! Odnaleziono syna króla disco polo, cała Polska nie może uwierzyć
  2. Była przyjaciółka Kaczyńskiego rozjeżdża PiS. Burza po wywiadzie w TVN
  3. Smog w Polsce zabija powoli. Nie lekceważ go
  4. Na co choruje Katarzyna Dowbor? Gwiazda opowiedziała o swoim dramacie
  5. Jak mieszka Dorota Szelągowska? Wiele można było się spodziewać, ale to…
źródło: pudelek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News