Syn Zenka Martyniuka w rękach policji?! Media: "Grożą mu 3 lata więzienia"

Syn Zenka Martyniuka w rękach policji?! Media: "Grożą mu 3 lata więzienia"

Zenek Martyniuk jest dziś niekwestionowanym królem disco polo. Artystę zna każdy, nawet ci, którzy wykonywanej przez niego muzyki nie lubią. Teraz pięć minut sławy czeka syna wokalisty, Daniela. Jak twierdzą media, został zatrzymany przez policję.

Zespół Akcent od niemalże trzydziestu lat koncertuje w kraju i za granicą. Przez dekady działalności popularność, którą cieszy się Zenek Martyniuk i jego kolejni współpracownicy nie maleje, a można śmiało zaryzykować stwierdzenie, że nawet rośnie. "Dziewczyna z klubu disco", "Królowa nocy", "Przekorny los" czy "Przez Twe oczy zielone" oto największe hity autorstwa Akcentu, które pomimo upływu lat nie przestają cieszyć ucha bywalców wesel, nadmorskich i mazurskich dyskotek oraz po prostu imprez disco polo. Sława zaprowadziła Zenka nawet na zakopiańskiego Sylwestra z Jedynką. Ostatnio w mediach głośno zrobiło się o synu Martyniuka, Danielu, który popadł w mały konflikt z prawem. Mundurowi - jak przekonują media - musieli zatrzymać potomka gwiazdora.

Zenek Martyniuk nie upilnował syna?

Jak donosi "Echo Turek" w Turku w województwie wielkopolskim policja dokonała zatrzymania syna artysty. Daniel Martyniuk znajdował się w mieście, gdyż tam właśnie ma mieszkać jego sympatia. Rodzice dziewczyny, z którą spotyka się młodszy Martyniuk, nie byli zadowoleni z ich znajomości. Jak podają media, efektem niechęci była awantura, która zakończyła się interwencją policji. Zenek Martyniuk nie chciał komentować sprawy. Zrobił to jednak sam zainteresowany, który zaprzecza wszelkim doniesieniom. - Spędził noc na policyjnym dołku w Turku. Wizyta 28-latka u dziewczyny w gminie Władysławów skończyła się awanturą. Policjanci znaleźli przy mężczyźnie marihuanę - podało "Echo Turka". Od 1997 roku w myśl ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii posiadanie marihuany jest w Polsce nielegalne. Choć w podobnych sprawach sądy pozostają bardzo pobłażliwe, to prawo jasno mówi o karze nawet trzech lat więzienia za posiadanie każdej ilości tego narkotyku. Oznacza to, że w wypadku potwierdzenia się informacji "Echo Turka", synowi Zenka Martyniuka może grozić wyżej wymieniona kara. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Rząd PiS uderza w Izrael na arenie międzynarodowej! Oficjalne oświadczenie MSZ Polski
  2. Tragedia Katarzyny Dowbor. Wybiegła na przystanek, nie mogła przestać płakać
  3. Syn gwiazdora disco polo trafił do aresztu! „Ojciec lubi zielone oczy, a syn marihuanę”
"}" data-sheets-userformat="{"2":4547,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
"}" data-sheets-userformat="{"2":4546,"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}"> źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News