Rodzinny dramat w polskiej miejscowości. Zaginęła nastolatka z synkiem, wielkie poszukiwania

Rodzinny dramat w polskiej miejscowości. Zaginęła nastolatka z synkiem, wielkie poszukiwania Źródło: Policja

Syn i jego mama są poszukiwani. Policja opublikowała wstrząsające szczegóły. Wszyscy, który mogą mieć jakiekolwiek informacje dotyczące zaginionych proszeni są o informacje i pomoc.

Syn i matka są poszukiwani. Do wstrząsającego wydarzenia doszło w jednym z polskich miast. Nastolatka jak każdego dnia wyszła z domu, jednak od tamtego czasu nikt jej nie wiedział i nikt nie potrafi się z nią w żaden sposób skontaktować. Rodzina z każdą godziną odczuwa coraz większy niepokój, lecz wszyscy mają jeszcze nadzieję, że uda się ją odnaleźć całą i zdrową.

Najbardziej wstrząsający jest fakt, że nastolatka nie była sama. Wyszła na spacer razem ze swoim trzymiesięcznym synkiem. Oboje znikli bez śladu. Policja oraz okoliczni mieszkańcy prowadzą poszukiwania, jednak w chwili obecnej nie udało się odnaleźć żadnych poszlak, które mogłyby naprowadzić na ślad matki i dziecka.

Syn i matka zaginęli. Trwają poszukiwania

Całe zdarzenie miało miejsce w mieście Swarzędz (województwo wielkopolskie). 17-letnia dziewczyna wyszła z domu na spacer razem ze swoim trzymiesięcznym synkiem. Jej rodzina, gdy tylko zauważyła zniknięcie, zgłosiła sprawę na policję, podając tyle danych, ile mogła.

Zaginiona to 17-letnia Dorota Szymańska. Dnia 17 kwietnia wyszła jak co dzień z domu, razem ze swoim synkiem i do tego czasu nie nawiązała z nikim kontaktu. Nie wiadomo, czy zrobiła to dobrowolnie, czy też miały w tym udział osoby trzecie. Jej telefon jest wyłączony od samego początku poszukiwań. Po raz ostatni widziana była w dzielnicy Nowa Wieś, na rondzie imienia Żołnierzy Niezłomnych o godzinie 13.45. Kierowała się w kierunku ulicy Kórnickiej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dorota jest szczupłą dziewczyną, ma około 165 centymetrów wzrostu, włosy do ramion w kolorze blond oraz niebieskie oczy. W chwili zaginięcia miała na sobie niebieskie spodnie typu ogrodniczki, kurtkę jeansową oraz białe sportowe buty. Z kolei jej synek znajdował się w wózku o kolorze granatowym w gwiazdki.

Osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z najbliższym komisariatem policji, osobisty lub telefoniczny, lub tez pod numerem 61 84 148 00.

(źródło: Policja)

ZOBACZ TAKŻE

  1. Nie żyje brytyjski aktor. Śledczy podejrzewają zabójstwo na zlecenie!
  2. Zbigniew Wodecki miał romans z piękną aktorką? Podobno ukrywał to przed całym światem
  3. Katarzyna Dowbor nie wytrzymała. Ujawnia prawdę o programie "Nasz nowy dom"
  4. To będzie przełom ws. strajku nauczycieli? Agata Duda wzięła sprawy w swoje ręce
  5. Szczęka opada do samej ziemi. Zdjęcie wyzwolonej z ubrań pupy Małgorzaty Rozenek skomentował jej mąż
  6. Partner Przybylskiej wyszedł z aresztu i przerywa milczenie. Ujawnia, jak było NAPRAWDĘ, jesteśmy w szoku

źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News