Syn Wałęsy ostro o ojcu w programie NA ŻYWO. Dziennikarkę zatkało

Syn Wałęsy ostro o ojcu w programie NA ŻYWO. Dziennikarkę zatkało Źródło: screenshot: TVN24

Wczoraj PO i Nowoczesna ogłosiły, kto powalczy dla nich o prezydenturę w Gdańsku. Kandydatem opozycji został Jarosław Wałęsa. Zaproszony do TVN polityk niespodziewanie wypowiedział się ostro o własnym ojcu.

Wielkimi krokami zbliżają się zaplanowane na przełom października i listopada wybory samorządowe. Największe partie powalczą w nich o władze na najniższych szczeblach administracyjnych Polski. Obecna opozycja od wielu lat rządzi w największych miastach jak Gdańsk czy Warszawa. Zjednoczona Prawica wie to doskonale, dlatego kampanię przed wyborami rozpoczęła już wiele tygodni temu. Sprawę z powagi sytuacji zdaje sobie również PO i Nowoczesna, która łączy siły w walce z ekipą Jarosława Kaczyńskiego. Kandydatem na prezydenta stolicy Pomorza został więc ogromnie doświadczony w polityce krajowej i zagranicznej Jarosław Wałęsa. Członek PO natychmiast został zaproszony do TVN, gdzie wywiad z nim przeprowadziła Katarzyna Kolenda-Zalewska. To, co usłyszała bardzo ją zdziwiło.

Jarosław Wałęsa ostro o ojcu

Dziennikarka pytała Wałęsę o jego zapatrywania na rywalizację z obecnym prezydentem miasta i również członkiem PO, Pawłem Adamowiczem. Europoseł przyznał, że w żadne medialne wojny nie zamierza się angażować i zaproponował samorządowcowi rozmowę w cztery oczy. - Jeżeli chce prężyć muskuły w mediach, to nich sobie to robi, a jeżeli chce poważnie ze mną porozmawiać - ma mój telefon, może do mnie zadzwonić. Z przyjemnością przyjdę do jego biura do magistratu, wygarniemy sobie to, co trzeba. Może się porozumiemy - Kolenda-Zalewska zapytała również Wałęsę o jego ojca. Poseł przyznał, że bardzo martwi się o jego zdrowie. W ostrych słowach odniósł się do problemów ojca w tym zakresie. Dziennikarka zapytała Jarosława Wałęsę, co poradziłby ojcu w takiej sytuacji. Kandydat PO na prezydenta Gdańska natychmiast wystawił słuszną swoim zdaniem diagnozę. Katarzyna Kolenda-Zalewska była szczerze zaskoczona. - Żeby troszeczkę się odchudził, bo i serce będzie lepiej pracowało i on będzie zdrowszy, żeby nie pracował tak dużo - powiedział Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Po latach kłamstwo Kaczyńskich wyszło na jaw. Chodzi o ich rodzinę
  2. Życie poświęcił na pielęgnowanie historii. Nie żyje polski bohater
  3. BARDZO kontrowersyjne wystąpienie. Telewizja na żywo upokorzyła cały kraj
źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News