Syn Villas złożył obietnicę. Fani diwy są wniebowzięci

Syn Villas złożył obietnicę. Fani diwy są wniebowzięci

Violetta Villas była jedną z najbardziej utalentowanych i największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. Teraz syn zmarłej artystki złożył jej fanom obietnicę, która sprawia, że są wniebowzięci.

Violetta Villas odeszła w tajemniczych i tragicznych okolicznościach, które do dziś stara się wyjaśnić wymiar sprawiedliwości. Jasna gwiazda polskiej muzyki pozostawiła po sobie swoje wspaniałe nagrania, ale nie tylko... Teraz syn Villas, Krzysztof Gospodarek odzyskał niedawno posiadłość należącą do jego matki. Mężczyzna zapowiada już odrestaurowanie mieszkania, które po remoncie miałoby stanowić izbę pamięci poświęconą dorobkowi i życiu artystki.

Syn Villas uczci pamięć matki

Wszystko to chce zrobić po to, aby jej willa nie kojarzyła się już z brudem, przemocą i tragicznymi, ostatnimi chwilami piosenkarki, która zmarł zaniedbana pod okiem swojej opiekunki, Elżbiety B. Krzysztof Gospodarek ma również niesamowitą niespodziankę dla fanów matki. Podczas audycji w jednej z rozgłośni radiowych w Chicago, zapowiedział, że zamierza wydać nieopublikowane nagrania artystki, a ich fragmenty puszczał na antenie.  - Graliśmy takie utwory, bo przydałoby się, żeby ludzie wiedzieli, że mama takie też śpiewała. Słuchacze dzwonili w trakcie audycji i byli zachwyceni. Będę chciał przedstawić te utwory jeszcze szerszej publiczności. Jak założę fundację, która zajęłaby się całym dorobkiem mojej mamy, to będę chciał, żeby te piosenki zostały wydane - zdradził syn artystki w rozmowie z "Faktem". WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Tak bawią się studenci. Obrzydliwa gra seksualna podbija uczelnie
  2. Dziewczyna Durczoka wrzuciła zdjęcie nagich piersi do sieci. „Obleśne tłumaczenia”
  3. Cały świat zamurowało. Angelina Jolie ujawniła, w jakim wieku straciła dziewictwo
Źródło: pudelek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News