Z ostatniej chwili: Nagła wiadomość ze szpitala ws. stanu zdrowia syna Dominiki Tajner

Z ostatniej chwili: Nagła wiadomość ze szpitala ws. stanu zdrowia syna Dominiki Tajner Źródło: .

Syn Dominiki Tajner-Wiśniewskiej niespodziewanie trafił do szpitala, a jego stan był bardzo poważny Przez długi czas jego rodzice odchodzili od zmysłów, niepewni o stan dziecka. Teraz pojawiła się przełomowa informacja w tej sprawie.

Syn Dominiki Tajner-Wiśniewskiej, 13-letni Maksymilian jakiś czas temu niespodziewanie stracił przytomność. Chłopak miał wcześniej silne drgawki i bardzo podwyższyła się temperatura jego ciała. Lekarze udzielili mu niezbędnej pomocy i zrobili szczegółowe badania, jednak nie potrafili stwierdzić, co było tego przyczyną. Największy dramat rozpoczął się, gdy chłopak zapadł w śpiączkę, a specjaliści postanowili wstrzymać się z jego wybudzeniem. Sytuacja była poważna.

Teraz pojawiła się nowa informacja, że Maksymilian w końcu odzyskał przytomność. Największe zagrożenie minęło, choć z pewnością jeszcze przez dłuższy czas będzie musiał zostać w szpitalu.

Syn Dominiki Tajner-Wiśniewskiej wybudzony ze śpiączki

Ta informacja z pewnością sprawiła, że matce chłopaka spadł ogromny kamień z serca. Gdy tylko stan jej dziecka tak nagle się pogorszył, odstawiła na bok wszystkie zobowiązania, aby tylko być przy łóżku swojego syna. Nie mogła uwierzyć, ze tak nagle spotkała go taka tragedia. Nie była także pewna, czy jeszcze kiedykolwiek będzie mogła z nim porozmawiać.

W tych trudnych chwilach towarzyszył jej również mąż, Michał Wiśniewski, który przez te wszystkie lata gdy mieszkali ze sobą stał się dla chłopca przybranym ojcem i pomagał w jego wychowywaniu. To co zrobił, jasno wskazuje, że bardzo mu zależy na zdrowiu i życiu swojego pasierba - w takiej sytuacji wszelkie spory, które powstają pomiędzy nim a żoną przestają mieć jakiekolwiek znaczenie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Według wszystkich dotychczasowych informacji, stan chłopca był ciężki. Może o tym świadczyć chociażby fakt, że lekarze obawiali się go zbyt wcześnie wybudzać. Teraz wiadomo, że odzyskał przytomność, jednakże na oficjalny komunikat ze strony Dominiki Tajner-Wiśniewskiej będzie trzeba nieco zaczekać. W chwili obecnej czuwa przy synu razem z mężem.

Stan Maksymiliana jest stabilny, a wiadomo także, że bezpośrednie zagrożenie życia na szczęście minęło. Chwile grozy póki co zostały zażegnane, jednak nadal priorytetem jest sprawdzenie, co było przyczyną nagłej utraty przytomności.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. TVP: Nie żyje piękna dama. Została znaleziona w pokoju hotelowym
  2. Oto dlaczego nie wiadomo, czy dziecko Meghan Markle już się urodziło. Polka odkryła sekret
  3. Stan syna Dominiki Tajner jest ciężki. Postawa Michała Wiśniewskiego rozrywa serca
  4. Przełom w śledztwie zaginionej Madeleine McCann? Matka otrzymała zaskakujące wiadomości
  5. Gwiazda "Na Wspólnej" pochwaliła się ciążowym brzuchem. Gratulacje złożył sam Michał Piróg
  6. Tak wygląda grób Babki z "Kiepskich" lata po śmierci artystki. Wzruszające

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News