5-miesięczny syn umierał na ich oczach. Okropna tragedia

5-miesięczny syn umierał na ich oczach. Okropna tragedia Źródło: Pixabay/M Ameen

Syn, o którego Sam i Lee starali się przez 7 lat, był dla nich największą radością. Gdy rodzina w doskonałych nastrojach wracała z pierwszych wspólnych wakacji, niespodziewanie doszło do ogromnej tragedii. Chłopiec zmarł na lotnisku z nieznanych wciąż powodów.

Syn był największą miłością młodego małżeństwa z Wielkiej Brytanii. Para starała się o dziecko przez wiele lat, tracąc powoli nadzieję na posiadanie potomstwa. Niespodziewanie Sam zaszła jednak w ciążę, co niezwykle ucieszyło całą rodzinę.

Syn był marzeniem pary Brytyjczyków, które po latach się spełniło

- Nie wiedzieliśmy, czemu Sam i Lee nie mogą mieć dzieci. Kiedy jednak dowiedzieliśmy się, że Sam jest w ciąży, byliśmy zachwyceni - powiedział dziadek małego Erniego, który przyszedł na świat w 2018 roku.

Cała rodzina zdecydowała się wybrać na pierwszy wspólny urlop do Hiszpanii, kiedy chłopiec skończył pięć miesięcy. Wakacje były niezwykle udane i nic nie zwiastowało zbliżającej się tragedii. Do dramatu doszło już na lotnisku, gdzie para wraz z rodzicami oraz synem oczekiwała na samolot do domu.

- Mieliśmy fantastyczne wakacje, kiedy nagle nasza radość zamieniła się w niewyobrażalny koszmar - wyznał dziadek dziecka, wstrząśnięty tym, co się wydarzyło.

Niespodziewanie maluch przestał bowiem oddychać. Pomocy szybko udzielili mu dobrze przeszkoleni ratownicy medyczni. Niestety, nie udało im się uratować życia dziecka. Chłopiec całkowicie nagle zmarł.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ernie był szczęśliwym chłopcem, zawsze się uśmiechał. Wszyscy jesteśmy dość bezsilni w tych okolicznościach, nie potrafimy wytłumaczyć tej śmierci - wyznał w rozmowie z mediami załamany wuj chłopca.

Wstrząsająca tragedia na hiszpańskim lotnisku

Ciało 5-miesięcznego Erniego zostało już sprowadzone do Wielkiej Brytanii. Wkrótce odbędzie się jego ostatnie pożegnanie. Rodzina oczywiście wciąż nie może poradzić sobie z dramatem, który całkowicie niespodziewanie na nich spadł. Przyczyny śmierci chłopca niezmiennie pozostają nieznane. Jego rodzice zapewne poznają je dopiero za jakiś czas. 

Międzynarodowa opinia publiczna jest wstrząśnięta dramatem, jaki spotkał młodych małżonków. Do rodziny Erniego spływają obecnie słowa współczucia oraz wsparcia z różnych zakątków świata. Ogromna tragedia brytyjskiej rodziny złamała już niejedno serce.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Dramat Maryli Rodowicz trwa. W jej luksusowej willi straszą duchy. EGZORCYSTA poszukiwany!
  2. Jak dzisiaj wygląda Pola Raksa? NAJNOWSZE ZDJĘCIA powalają na kolana
  3. Jeden szczegół na zdjęciu ślubnym Jolanty Kwaśniewskiej zmienia wszystko. Nikt go nie zauważył
  4. Niewiarygodne. Gwiazdor Tańca z Gwiazdami zdradził niemożliwe szczegóły rozwodu Wiśniewskiego
  5. Łzy wzruszenia w Kuchennych Rewolucjach. Rodzinny dramat rozerwał program
  6. Jackowski nie mógł już dłużej milczeć. Polacy są w śmiertelnym niebezpieczeństwie?

Źródło: Popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News