Syn słynnego muzyka ciężko chory. Ojciec nie chce go znać: "Złe i popie*dolone dziecko"

Syn słynnego muzyka ciężko chory. Ojciec nie chce go znać: "Złe i popie*dolone dziecko"

Flo Rida (Tramar Dillard) jest jednym z bardziej znanych raperów. Niestety muzyk wyparł się swojego ciężko chorego dziecka. Nikt nie spodziewał się takiej reakcji ze strony rapera. To co się wydarzyło przechodzi wszelkie pojęcie.

Raper rozpoczął swoją karierę od hitów, które zwojowały rynek muzyczny. Najbardziej znane utwory: "My house", "Low", "Wild ones" do dziś są uważane za klasykę gatunku. Mężczyzna jest jednym z najlepiej zarabiających raperów. Niestety sława i pieniądze nie szły w parze z bliższymi relacjami. Raper poznał swoją fankę Alexis Adams w 2015 roku. Szybko zaczęło między nimi iskrzyć. Wydawało się, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Najpierw była przyjaźń, potem miłość. Niestety, finał tej historii był tragiczny. - Na początku zakolegowaliśmy się, jednak po jakimś czasie nasze uczucie ewulowało. On dużo podróżował, ja mieszkałam na zachodnim wybrzeżu, Flo na wschodnim. Zaczęliśmy ze sobą randkować, jednak wiedziałam, że nie jesteśmy ze sobą na wyłączność. W pewnym momencie zauważyłam jednak, że połączyło nas uczucie i staliśmy się sobie bliscy. Dopóki w 2016 nie odkryłam, że jestem w ciąży - wyznała Alexis Adams.

Flo Rida nie płaci na chore dziecko

Niestety, dla rapera ciąża partnerki nie okazała się najszczęśliwszym momentem w życiu. Kiedy okazało się, że Alexis jest przy nadziei, Flo Rida całkowicie zmienił swój stosunek do niej. Kobieta zaczęła mieć problemy ze stresem. Wszystkie te czynniki przyczyniły się do tragedii, która dopiero miała nadejść. - Gdy tylko dowiedziałam się, że spodziewam się dziecka, wykonałam telefon do Tramara. Wściekł się. Szybko skończył ze mną rozmowę. Później namawiał mnie do aborcji, w pewnym momencie powiedział coś o "złym i pie*dolonym dziecku". Użył dokładnie takiego sformułowania. W trakcie ciąży rozmawiałam z nim tylko kilka razy, to nie były długie rozmowy. W drugim trymestrze dowiedziałam się, że ciąża jest zagrożona, co mogło być spowodowane ciągłym stresem, na który byłam narażona. Niedługo później w trakcie badania sonogramem lekarze wykryli u mojego synka wodogłowie - wyznała była partnerka rapera. Kobieta ma ogromny żal do muzyka. Ten bowiem całkowicie odciął się od syna, chociaż badania wykazały jego ojcostwo. Dziecko, które cierpi na wodogłowie, potrzebuje ogromnych nakładów finansowych na leczenie. Nie ma jednak co liczyć na ojca, którzy na dobre odwrócił się od syna. - Zohar cierpi na rzadką chorobę mózgu, która wymaga ciągłych badań i długoterminowej terapii, co pochłania mnóstwo pieniędzy. Mimo, że z testu wynikło, że Zohar jest synem Flo Ridy, ten wciąż nie chce go uznać i próbuje zrobić wszystko by nie mieć z nim nic do czynienia. Gdyby to od niego zależało, nasz syn mógłby wylądować w sierocińcu - podsumowała Alexis. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Chcecie zobaczyć Masę bez kominiarki? Jego zdjęcie pojawiło się w sieci
  2. Szapołowska w rozpaczy. Opuścili ją wszyscy przyjaciele
  3. Przerażający wypadek Anny Dymnej. Groźba paraliżu do końca życia
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News