Świeżo upieczona mama odwiedza syna wcześniaka w szpitalu. Jak widzi, co zrobiły z nim pielęgniarki, zalewa się łzami

Świeżo upieczona mama odwiedza syna wcześniaka w szpitalu. Jak widzi, co zrobiły z nim pielęgniarki, zalewa się łzami Źródło: Facebook/Michelle Campbell

Syn był wcześniakiem, a mama zostawia go pod opieką pielęgniarek. Gdy kobieta wracała do szpitala zobaczyła, co się z nim stało i natychmiast zaczęła zalewać się łzami. Niewyobrażalna historia wydarzyła się w jednym ze szpitali.

Syn był bardzo długo oczekiwanym dzieckiem swoich rodziców. Para wiele lat zmagała się z nieudanymi próbami zajścia w ciążę. Jednak pewnego dnia w końcu im się udało. Dowiedzieli się, że doczekają się upragnionego potomka. 

W dzisiejszych czasach poznajemy wiele historii rodziców, którzy mają problem z posiadaniem biologicznych dzieci. Na ratunek przychodzą im lekarze, którzy dokładają wszelkich starań, aby pary mogły w naturalny sposób począć maluszki. Często takie zdarzenia kończą się szczęśliwe. Jednak są też takie zakończenia, które powodują w nas niewyobrażalne wzruszenie.

Bohaterski syn

Rodzice w końcu mogli przestać starać się o dzidziusia, kobieta zaszła w ciążę. Cały czas pilnowała swojej diety i dbała o swoje zdrowie. Nie chciała przez przypadek zaszkodzić jeszcze nienarodzonemu dziecku. Pomimo starań doszło do wcześniejszego porodu.

Dwa miesiące przed terminem parze urodził się syn. Rodzice byli bardzo szczęśliwi, że pojawił się na świecie. Oprócz szczęścia było w nich też wiele obaw o jego stan zdrowia. W głowach pojawiły się im najgorsze myśli, ze chłopiec mógłby nawet nie przeżyć. 

Mama zalała się łzami na widok syna

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po porodzie syn został w szpitalu, a matkę wypisano do domu. Kobieta z mężem codziennie odwiedzali swojego synka. Pewnego dnia świeżo upieczona mama pojawiła się w szpitalu i zobaczyła coś zaskakującego. Pielęgniarka zrobiła z nim coś nietypowego - ubrała dziecko w płaszcz Supermena. Gdy to zobaczyła zalała się łzami. Była wyjątkowo wzruszona postępowaniem personelu.

Okazało się, że jedna z pielęgniarek pracujących na oddziale szyła dla wcześniaków płaszczyki superbohaterów. Ubierała w nie dzieci i zostawiała notatkę. W liściku były napisane słowa otuchy kierowane do rodziców oraz życzenia zdrowia dla maluszka.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany muzyk jest w szpitalu, jego stan jest krytyczny. Rodzina prosi o modlitwę
2. Zaciągnął 12-latkę w krzaki i brutalnie zgwałcił. Potem oddał koledze, który nie miał dla niej litości

Rodzice przyznają, że bardzo wzruszyła ich niecodzienny gest pielęgniarki, która dla nich stała się swojego rodzaju superbohaterem. Tajemnicza pielęgniarka ma już na swoim koncie ponad sto takich płaszczyków. 

uploaded

fot. Facebook/Michelle Campbell

Najlepsze newsy dnia:

  1. Klienci PKO BP w niebezpieczeństwie. Oszuści mają bezczelny sposób
  2. Ola Kwaśniewska ogłosiła radosną nowinę. Zewsząd spływają gratulacje
  3. TVP poinformowało o żałobie w europejskim kraju. Nie żyje były prezydent
  4. Burza po mocnych słowach Dziewulskiego o śmierci Woźniak-Staraka. Rodzinie zmarłego może być przykro
  5. Mały chłopiec odrabiał lekcje przy świetle ulicznych latarni. Zobaczył to mężczyzna z drugiego końca świata i natychmiast zareagował

źródło: webniusy 

Następny artykuł