Jej mały chory syn, został znaleziony nagi w deszczu przed szkołą. Postawa nauczycieli przyprawia o zgrozę

Jej mały chory syn, został znaleziony nagi w deszczu przed szkołą. Postawa nauczycieli przyprawia o zgrozę Źródło: Twitter/ The Daily Record

Syn został znaleziony przed szkołą. Padał deszcz, a on był nagi. To, jak zareagowali nauczyciele, którzy zobaczyli go przez okna, jest wstrząsające.

Syn tej kobiety jest chory na zespół Downa i chodzi do publicznej szkoły, by spędzać jak najwięcej czasu ze zdrowymi rówieśnikami. Niestety okazało się, że pomysł rodziców, by był otoczony zdrowymi dziećmi nie był strzałem w dziesiątkę. W tej szkole doszło do przerażających wydarzeń, które na zawsze odmienią losy tego malca.

Osoby z tą chorobą muszą każdego dnia toczyć walkę ze społeczeństwem. Ze względu na to, że ich choroba może być widoczna dla wszystkich, bywają ofiarami niemiłych spojrzeń, słów czy nawet czynów. Przypadków takich zachowań nie powinno się tolerować, ani na nie przyzwalać, a już na pewno nie w szkole wśród młodych uczniów. 

Syn stał nago w deszczu przed szkołą 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Do tragicznych wydarzeń doszło w szkole podstawowej. Nauczyciele nie zareagowali tak jak powinni. Ich obowiązkiem jest dbanie o każde dziecko znajdujące się pod ich opieką. Niestety tak się nie stało, a matka o całym zdarzeniu dowiedziała się dopiero następnego dnia. 

- Gdy o tym usłyszałam, zaczęłam po prostu płakać. Gdy poszłam do szkoły zrobiłam straszną awanturę. Prawie rozniosłam w pył salę. Mój partner musiał pójść po pracowników socjalnych, a mnie usunęli z budynku - wspomina mama

Wściekła matka zażądała nagrań z monitoringu, ale szkoła nie chciała go udostępnić. Udało jej się obejrzeć to, co dokładnie stało się z jej synem dopiero po dwóch tygodniach od całego zajścia. Zalewała się łzami widząc to, jak jej dziecko zostało potraktowane w miejscu w którym powinno być otoczone opieką. 

Tego straszliwego dnia syn zachowywał się niegrzecznie, więc nauczycielka postanowiła go zostawić samego w klasie. Tam oblał się wodą i rozebrał. Zastępczyni dyrektora zaproponowała uczniom, żeby wyprowadzili go przed szkołę. Spędził on 30 minut na deszczu zanim ktokolwiek zareagował.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Kobiety nie wiedziały, że nagrywa je ukryta kamera. Nagranie pokazało, jak perfidnych rzeczy dopuszczały się na grobach

Dopiero rok po zajściu zostały poniesione pierwsze konsekwencje tego przerażającego zdarzenia. Dyrektor szkoły, zastępca i sekretarka zostali zawieszeni w swoich obowiązkach, a dochodzenie trwa do dzisiaj. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Już 9,5 tys. Polaków musi zapłacić MILIONY!
  2. Legendarny milioner nie chciał płacić alimentów córce. Mówił, że nie jest jego, wyśmiewał ją i poniżał
  3. Kotlety schabowe z "niespodzianką" rozpieszczają podniebienia. Przepis jest niebywale łatwy
  4. Książę William przekazał królowej radosną nowinę. Media: Księżna Kate ponownie będzie mamą
  5. Największe piersi Polsatu znów na wolności. Gwiazda opala się topless, a fani szaleją na ten widok

źródło: newsner

Następny artykuł