Tata Kubusia przeżył istny dramat. Jego 3-letni syn zmarł, bo przeszkadzał w igraszkach mamie i kochankowi

Tata Kubusia przeżył istny dramat. Jego 3-letni syn zmarł, bo przeszkadzał w igraszkach mamie i kochankowi Źródło: screen/super_express/

Maleńki syn był wyjątkowo niespokojny, najwyraźniej czując, że jego mama dopuszcza się zdrady wobec ojca. Kobieta postanowiła uspokoić niesfornego chłopca, i jak możemy się dowiedzieć, kilka dni później lekarze stwierdzili jego zgon.

3-letni syn potrzebował tamtego wieczora jak najwięcej uwagi swojej mamy, jednak ona zdawała się tym zupełnie nie przejmować, nie odstępując kochanka na krok. Gdy malec za bardzo przeszkadzał ich igraszkom, postanowili go uspokoić, co zaważyło o dalszych jego losach. Wszczęto śledztwo, które ma pomóc ustalić dokładne okoliczności zdarzenia.

3-letni syn przeszkadzał jej w igraszkach z kochankiem. Lekarze stwierdzili zgon 

27-letnia Katarzyna F. dotychczas spełniała się jako żona Szymona M. oraz matka dwójki dzieci, w tym 3-letniego Kubusia. Chłopiec był chory na raka, dlatego mężczyznę nie zdziwiły słowa kobiety, gdy poinformowała go, że jedzie wraz z synem do bydgoskiego Centrum Onkologii. Okazało się, że krótki wyjazd był dla niej pretekstem do spotkania się z niejakim 35-letnim Danielem B., którego poznała przez internet. 

Wraz z chłopcem udała się do jego mieszkania i, jak podaje Super Express, razem z kochankiem szybko przeniosła się do hotelu. Tego dnia 3-latek był bardzo niespokojny, a ponieważ przeszkadzał swojej mamie w igraszkach, Katarzyna F. postanowiła go uspokoić, podając mu, jak tłumaczyła, lek nasenny. Po dwukrotnej dawce chłopiec zapadł w śpiączkę, a w szpitalu, do którego go przewieziono, spędził tydzień. Lekarze usilnie walczyli o jego życie, jednak bezskutecznie. Ostatecznie stwierdzono zgon, a podejrzaną sprawę zgłoszono na policję.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Śledztwo trwa. Zaskakujące fakty wychodzą na jaw 

Prokuratura, która zajęła się wyjaśnianiem przyczyn śmierci chłopca, od razu zadecydowała o zatrzymaniu jego rodziców. Jedną z pierwszych teorii było świadome podanie chłopcu leku na sen, który doprowadził do śmierci. Śledczy nie wykluczają jednak, jakoby Katarzyna F. nieświadomie przyczyniła się do zgonu syna. W czasie, gdy specjaliści zbierają materiał dowodowy, małżonkowie trafili do aresztu, gdzie już po chwili ujawniono szokującą prawdę. 

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek

2. Już od jutra wzrosną emerytury. Wiadomo, kto i ile na tym zyska, niektórzy będą wściekli

Okazuje się, że 27-latka jest w ciąży. Znajomi kobiety domagają się jej wypuszczenia, podkreślając, że ma jeszcze jedno, młodsze od nieżyjącego Kubusia dziecko, którym powinna się zająć. Co więcej, mąż Katarzyny F. nie wierzy, jakoby miała umyślnie doprowadzić do śmierci 3-latka, oskarżając tym samym jej kochanka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Już 9,5 tys. Polaków musi zapłacić MILIONY!
  2. Legendarny milioner nie chciał płacić alimentów córce. Mówił, że nie jest jego, wyśmiewał ją i poniżał
  3. Krzysztof Jackowski zdradził, skąd biorą się jego wizje. Chodzi o jego żonę
  4. Książę William przekazał królowej radosną nowinę. Media: Księżna Kate ponownie będzie mamą
  5. Myślała, że to wyrzucona, zniszczona zabawka. Wtedy usłyszała dźwięk, który zmroził jej krew w żyłach

Źródło: super express

Następny artykuł