Dzisiaj odbył się pogrzeb Agnieszki Kotulanki, aktorki, której największej sławy przysporzyła rola w serialu „Klan”. Ceremonia była bardzo wzruszająca i pojawiły się na niej tłumy. Syn Kotulanki pożegnał ją słowami, które skruszą najtwardsze serca. 

Agnieszka Kotulanka zmarła 20 lutego. Dopiero 4 dni po jej śmierci ta wiadomość obiegła świat mediów. Fani aktorki, rodzina i przyjaciele pogrążyli się w żałobie.

ZOBACZ TAKŻE: Media to przemilczały. Niespodziewana postać na pogrzebie Kotulanki

Pogrzeb Agnieszki Kotulanki w Legionowie

Pogrzeb aktorki odbył się w Legionowie. Agnieszka została pochowana w rodzinnym grobowcu. Na uroczystości pojawiło się wiele znanych ze świata telewizyjnego osobistości. Przemówienie księdza zapadło wszystkim w pamięci.

– Dziękujemy ci za twoje dobro, za twoją zawsze uśmiechniętą twarz, za twoje macierzyństwo i za twoje dobre serce wobec wszystkich, których Bóg postawił na drodze twojego życia – powiedział ks. Zenon Pawelak, który prowadził mszę pogrzebową.

ZOBACZ TAKŻE: Tak wyglądał pogrzeb Kotulanki! Wzruszające pożegnanie

Syn Kotulanki pożegnał ją niezwykle wzruszającymi słowami

Choć słowa księdza były ewidentnie bardzo piękne i zapadające w pamięć, to największe wzruszenie wywołało przemówienie syna Kotulanki.

– Każdy, kto znał moją mamę, a nawet ci, którzy nie znali jej osobiście, tylko oglądali, widzieli, że była osobą z dużym dystansem do świata i o wielkim poczuciu humoru. Dlatego chciałbym, abyśmy jeszcze raz uśmiechnęli się z nią, ostatni raz i tak ją zapamiętali – powiedział Michał.

ZOBACZ TAKŻE: W ostatnich dniach przeżywała piekło. Nieznana historia Kotulanki

Czy Igrzyska w Pjongczang to porażka polskich sportowców?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

"M jak miłość": Jak zmieniły się gwiazdy serialu [ZDJĘCIA]


Gwiazdy "Klanu", które już nas opuściły [ZDJĘCIA]