Syn posła PiS roztrzaskał samochód i UCIEKŁ! Mógł być pijany

Syn posła PiS roztrzaskał samochód i UCIEKŁ! Mógł być pijany Źródło: fot. Flickr

Dzieci potrafią czasem przysporzyć naprawdę wielu trosk swoim rodzicom. Dobrze wie o tym Jerzy Małecki. Jego syn roztrzaskał samochód, a potem uciekł z miejsca zdarzenia. Co gorsza, mógł być pijany.

Dopiero co odebrał prawo jazdy, a już narobił ogromnych problemów. Tak właśnie zachował się 18-letni syn posła PiS, dobrze znanego na Warmii i Mazurach - Jerzego Małeckiego. Tata na pewno nie jest dumny z postępowania syna. Co gorsza, osiemnastolatek rozbił samochód ojca. Do wypadku doszło przez to, że nowy kierowca uderzył w znak drogowy. Natychmiast uciekł z miejsca zdarzenia, być może dlatego, że był spanikowany. Kiedy już został złapany, policja zdecydowała o pobraniu mu krwi do badań na obecność alkoholu.

Jerzy Małecki ma powód do wstydu. Syn posła PiS rozbił samochód

- Wybrał się do szkoły samochodem, widziałem jak szalał na wąskiej ulicy, zawracał na ręcznym, kręcił bączki - mówi Super Expressowi pan Janusz (48, l.) mieszkaniec Pisza, miejsca zamieszkania posła i jego syna. Młody kierowca z całym impetem uderzył w znak ograniczenia prędkości do 30 km/h. Do wszystkiego doszło... przy szkole podstawowej. - Świadek zdarzenia zapisał numery rejestracyjne, dzięki którym patrol dotarł do miejsca zamieszkania. W momencie prowadzenia czynności badanie alkotestem wykazało śladową ilość alkoholu w wydychanym powietrzu. Do badania doszło po znacznym czasie po zdarzeniu, została pobrania krew do badań, które określą ile w momencie kolizji miał alkoholu we krwi - relacjonuje st. sierż. Tomasz Markowski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Jeśli okaże się, że 18-latek w chwili zdarzenia był pod wpływem alkoholu to może liczyć się z karą pozbawienia wolności oraz z wysoką grzywną. To, że jego tata jest posłem PiS nic właściwie mu już nie pomoże. - Czekam na pierwszą przejażdżkę po Piszu jako pasażer - jeszcze niedawno pisał polityk w mediach społecznościowych, kiedy był dumny z tego, że syn został kierowcą. Szkoda, że jego duma nie potrwała dłużej. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Szokujące zmiany w „Pytanie na śniadanie”. To pierwszy taki przypadek od lat
  2. „To koniec Polsatu”. Gwiazda stacji przyłapana na tajnym spotkaniu, wszystko wyszło na jaw
  3. Wpadka Rusin przejdzie do historii DDTVN. Internauci zwijają się ze śmiechu
  4. Przerażająca burza uderzy w wielkie polskie miasto. To się źle skończy
  5. GIGANTYCZNA kompromitacja premiera. Podczas przemówienia odkleiła mi się brew
Źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News