Nagła, wstrząsająca śmierć Pawła zdruzgotała lokalną społeczność. Był dobrym Polakiem

Nagła, wstrząsająca śmierć Pawła zdruzgotała lokalną społeczność. Był dobrym Polakiem Źródło: Pikio.pl

Syn został osierocony przez ojca. Niespodziewana śmierć Pawła wstrząsnęła lokalną społecznością. Jego rodzina, przyjaciele i współpracownicy pogrążyli się w głębokiej żałobie.

Syn został nagle osierocony przez ojca. Nikt nie spodziewał się, że życie rodziny Pawła N. w jednej chwili może się zmienić. Mężczyzna wraz z rodziną mieszkał w angielskiej miejscowości Warrington w hrabstwie Cheshire. 45-latek był cenionym przez pracodawcę kierowcą autobusu w lokalnej firmie Warrington's Own Buses.

Nagła śmierć mężczyzny zaskoczyła wszystkich. Paweł zmarł podczas przerwy w pracy. Jak relacjonują świadkowie, grał w tenisa, a chwilę później zasłabł. Mężczyzna przewrócił się na ziemię, a współpracownicy błyskawicznie wezwali karetkę. Pogotowie, które przyjechało na miejsce zdarzenia, nie zdołało uratować życia mężczyzny. Tego samego dnia Paweł zmarł.

10-letni syn osierocony przez ojca. Ogromna tragedia Polaka

Przyczyna śmierci Pawła nie jest jeszcze znana. Lekarze mają w najbliższym czasie ustalić, co było bezpośrednią przyczyną zgonu mężczyzny. Polak, który 12 lat temu przyjechał do Anglii w celach zarobkowych, osierocił 10-letniego chłopca. Syn mieszkał wraz z matką w Polsce, podczas gdy ojciec przebywał na emigracji.

Wiadomo, że mężczyzna pracował bardzo intensywnie. Cały czas doskonalił swoją znajomość języka angielskiego podczas wieczornych kursów. Miał tylko jeden dzień wolnego w tygodniu i oszczędzał pieniądze, aby w końcu kupić dom w Warrington.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Lokalna społeczność jest wstrząśnięta. Polak cieszył się bardzo dobrą opinią

Syn mężczyzny jest zrozpaczony. Współpracownicy Pawła również pogrążyli się w głębokiej żałobie. Wiadomo, że mężczyzna był bardzo lubiany w pracy. Wśród lokalnej społeczności cieszył się bardzo dobrą opinią. Jego znajomi dobrze go wspominaną i podkreślają, że unikał sporów i plotkowania.

Nagła śmierć mężczyzny, który dla każdego miał dobre słowo, ogromnie zasmuciła mieszkańców angielskiego miasteczka. Był bardzo ceniony przez pracodawcę i zdążył zżyć się z lokalną społecznością. O jego przedwczesnej śmierci podczas przerwy w pracy poinformowały lokalne media. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Mucha OSŁUPIAŁA z wrażenia! Dzieci narobiły jej wstydu na oczach milionów Polaków
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. Magda Gessler ma wyjątkową i rygorystyczną dietę. "Kiedy zjem kawałek mięsa, muszę jechać na kroplówkę"
  4. Co się dzieje z Agnieszką Chylińską? Artystka opowiedziała o trudnych chwilach i macierzyństwie
  5. TVP: Rządowe Centrum Bezpieczeństwa ostrzega Polaków. Ulewy nie ustępują, w wielu miejscach podtopione domy
  6. Bieniuk twierdzi, że "nigdy nie był na komisariacie". Prawda okazuje się jednak zupełnie inna

źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News