Reklama
Syn Nosowskiej wściekły jak nigdy. Nazwał celebrytę dzi*ką i życzył mu gwałtu.
Reklama

Syn Nosowskiej wściekły jak nigdy. Nazwał celebrytę dzi*ką i życzył mu gwałtu.

Syn Nosowskiej zdecydowanie dał się ponieść emocjom. Młody chłopak zamieścił na swoim instagramowym profilu wstrząsający wpis, w którym zawarł wiele słów powszechnie uznawanych za obraźliwe. Wszystko w odwecie za obrażenie bliskiej mu osoby.

Reklama
Syn Nosowskiej okazał się być bardzo zdecydowanym człowiekiem. Nie czekał ani chwili i przypuścił odwet na mężczyźnie, który w bardzo skandalicznych słowach wypowiadał się na temat zmarłego, który odegrał w jego życiu ważną rolę. To co zobaczyły osoby śledzące Mikołaja Krajewskiego w mediach społecznościowych mogło je zszokować. 22-latek zdecydowanie nie przebierał w słowach.
Reklama

Syn Nosowskiej bardzo ostro ripostuje celebryte

Mikołaj Krajewski, tak jak wielu innych fanów komiksów, ciągle nie może się pogodzić z odejściem jednej z najważniejszych postaci w branży. Stan Lee zmarł w miniony poniedziałek, a informacja o jego śmierci wstrząsnęła społecznością międzynarodową. Autor miał na swoim koncie stworzenie takich bohaterów jak Spider-Man, Hulk czy Iron Man. Podczas gdy niezliczone rzesze fanów opłakiwały swojego idola, amerykański showman Bill Maher postanowił dać do zrozumieniu światu jak bardzo nie lubi komiksów i zmarłego Stana Lee. W pierwszej kolejności stwierdził, że społeczność, która opłakuje autora rysowanych historii jest głupia i niedojrzała. - 20 lat temu ktoś podjął decyzję, żeby udawać, że komiksy to wyszukana literatura - napisał w swoim tekście. Przy okazji po raz kolejny obraził wszystkich fanów Stana Lee. - Donald Trump mógł zostać wybrany na prezydenta tylko w kraju, który sądzi, że komiksy są ważne - dodał. Dodatkowo nie omieszkał umniejszyć wkładu legendarnego autora do światowej popkultury. - Umarł facet, który stworzył Spider-Mana i Hulka, a Ameryka pogrąża się w żałobie. Bardzo głębokiej żałobie po śmierci człowieka, który zainspirował miliony do... chyba obejrzenia filmu - napisał.

Reklama


DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Syn Katarzyny Nosowskiej bardzo obruszył się słowami prowadzącego programu "Real Time" na antenie HBO. Emocje wezbrały w nim na tyle, że musiał dać im upust. Na swoim instagramowym profilu zamieścił zdjęcie Mahera z kilkoma napisami w języku angielskim. - Mam nadzieję, że upuścisz mydło w pewnej bardzo niezręcznej sytuacji. Tak wygląda dzi*ka. Okazywać brak szacunku Stanowi Lee. Głupi po*eb - wybrzmiały słowa Krajewskego.

Internauci w szoku po publikacji Krajewskiego

Jego entuzjazmu nie podzielają jednak internauci. - Widać wysoki poziom. Nosowska zamiast wstawiać glupkowate filmiki i pisać w książkach jaka to ona nie jest gruba i jak to akceptuje, powinna zająć się wychowaniem smarka. - Wydawał się normalnym chłopakiem, ale kto normalny nawet zdenerwowany pisze takie rzeczy? - Brak kultury i homofobia przemawia przez ten post... - Co za prostak, Kaśka zajmij się swoja latoroślą. syn nosowskiej ostro na instagramie instagram.com
Reklama
ZOBACZ TAKŻE
  1. Drastyczna przemiana matki Wiśniewskiego. Co się z nią stało? 
  2. Wielkie nadzieje Stocha legły w gruzach! Kibice we łzach 
  3. Oliwia Bieniuk UKRYWA to przed nami wszystkimi! W sieci pojawił się szokujący dowód 
  4. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
Reklama
Następny artykuł

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?