Syn Nosowskiej zdecydowanie dał się ponieść emocjom. Młody chłopak zamieścił na swoim instagramowym profilu wstrząsający wpis, w którym zawarł wiele słów powszechnie uznawanych za obraźliwe. Wszystko w odwecie za obrażenie bliskiej mu osoby.

Syn Nosowskiej okazał się być bardzo zdecydowanym człowiekiem. Nie czekał ani chwili i przypuścił odwet na mężczyźnie, który w bardzo skandalicznych słowach wypowiadał się na temat zmarłego, który odegrał w jego życiu ważną rolę.

To co zobaczyły osoby śledzące Mikołaja Krajewskiego w mediach społecznościowych mogło je zszokować. 22-latek zdecydowanie nie przebierał w słowach.

Syn Nosowskiej bardzo ostro ripostuje celebryte

Mikołaj Krajewski, tak jak wielu innych fanów komiksów, ciągle nie może się pogodzić z odejściem jednej z najważniejszych postaci w branży. Stan Lee zmarł w miniony poniedziałek, a informacja o jego śmierci wstrząsnęła społecznością międzynarodową. Autor miał na swoim koncie stworzenie takich bohaterów jak Spider-Man, Hulk czy Iron Man.

Podczas gdy niezliczone rzesze fanów opłakiwały swojego idola, amerykański showman Bill Maher postanowił dać do zrozumieniu światu jak bardzo nie lubi komiksów i zmarłego Stana Lee. W pierwszej kolejności stwierdził, że społeczność, która opłakuje autora rysowanych historii jest głupia i niedojrzała.

– 20 lat temu ktoś podjął decyzję, żeby udawać, że komiksy to wyszukana literatura – napisał w swoim tekście.

Przy okazji po raz kolejny obraził wszystkich fanów Stana Lee.

– Donald Trump mógł zostać wybrany na prezydenta tylko w kraju, który sądzi, że komiksy są ważne – dodał.

Dodatkowo nie omieszkał umniejszyć wkładu legendarnego autora do światowej popkultury.

– Umarł facet, który stworzył Spider-Mana i Hulka, a Ameryka pogrąża się w żałobie. Bardzo głębokiej żałobie po śmierci człowieka, który zainspirował miliony do… chyba obejrzenia filmu – napisał.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zbigniew Wodecki tym się nie chwalił! Takiego go nie znaliśmy

Syn Katarzyny Nosowskiej bardzo obruszył się słowami prowadzącego programu „Real Time” na antenie HBO. Emocje wezbrały w nim na tyle, że musiał dać im upust. Na swoim instagramowym profilu zamieścił zdjęcie Mahera z kilkoma napisami w języku angielskim.

– Mam nadzieję, że upuścisz mydło w pewnej bardzo niezręcznej sytuacji. Tak wygląda dzi*ka. Okazywać brak szacunku Stanowi Lee. Głupi po*eb – wybrzmiały słowa Krajewskego.

Internauci w szoku po publikacji Krajewskiego

Jego entuzjazmu nie podzielają jednak internauci.

– Widać wysoki poziom. Nosowska zamiast wstawiać glupkowate filmiki i pisać w książkach jaka to ona nie jest gruba i jak to akceptuje, powinna zająć się wychowaniem smarka.

– Wydawał się normalnym chłopakiem, ale kto normalny nawet zdenerwowany pisze takie rzeczy?

– Brak kultury i homofobia przemawia przez ten post…

– Co za prostak, Kaśka zajmij się swoja latoroślą.

syn nosowskiej ostro na instagramie
instagram.com

ZOBACZ TAKŻE

  1. Drastyczna przemiana matki Wiśniewskiego. Co się z nią stało? 
  2. Wielkie nadzieje Stocha legły w gruzach! Kibice we łzach 
  3. Oliwia Bieniuk UKRYWA to przed nami wszystkimi! W sieci pojawił się szokujący dowód 
  4. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!

Zenek Martyniuk i jego rodzina mają swoje sekrety. Czego o nich nie wiemy

Zobacz również