Prokuratura: Syn Millera nie zabił się sam? Nowy wątek w sprawie

Prokuratura: Syn Millera nie zabił się sam? Nowy wątek w sprawie

Syn Millera został znaleziony martwy w swoim domu w niedzielne przedpołudnie. Sprawą zajęła się już prokuratura, a z jej wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna miał popełnić samobójstwo. Śledczy nie są jednak pewni, czy ktoś nie przyczynił się do jego odejścia.

Leszek Miller Jr był znany opinii publicznej przede wszystkim jako syn byłego premiera. Jako że media nie informowały w ostatnim czasie o ewentualnej chorobie lub poważnym wypadku biznesmena, nikt nie spodziewał się wieści o jego nagłej śmierci.

Jak zmarł syn Millera, Leszek Miller Jr?

Miller został jednak w niedzielę znaleziony martwy w swoim domu. Jak podaje "Super Express", mężczyzna miał popełnić samobójstwo poprzez powieszenie. O jego śmierci za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała córka, Monika Miller. - Ciało Leszka M. zostało znalezione w jednym z pomieszczeń domu, który zajmował. Na miejscu wykonano oględziny z udziałem techników policyjnych oraz prokuratora. Wstępne ustalenia poczynione w toku czynności oględzin wskazują na śmierć samobójczą - informowali przedstawiciele warszawskiej prokuratury.

Zaskakujące śledztwo w sprawie samobójstwa Leszka Millera Jr

Jak się właśnie okazało, śledczy sprawdzą także, czy ktoś nie namówił lub nie zmusił Millera Jr do odebrania sobie życia. Poinformowano o tym w oficjalnym komunikacie wydanym dla opinii publicznej. Wciąż nie znamy przyczyn, które pchnęły biznesmena do odebrania sobie życia w niezwykle młodym jeszcze wieku. Już wkrótce wszystko to zostanie jednak zapewne wyjaśnione i przekazane mediom przez prokuraturę. O ustaleniach śledczych będziemy oczywiście na bieżąco informować.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Szokujące doniesienia! Media ujawniły wstrząsające fakty o synu Millera
  2. Jaki był Leszek Miller Jr? Najbliżsi zdradzili jego sekrety
  3. Córka zmarłego Millera nie wytrzymała fali krytyki. Musiała to zakończyć
  4. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Wiemy, jak dokładnie zginął syn Millera
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News