Gdy syn zobaczył matkę po metamorfozie zalał się łzami. Wstrząsająca przemiana, nie poznał jej?

Gdy syn zobaczył matkę po metamorfozie zalał się łzami. Wstrząsająca przemiana, nie poznał jej? Źródło: Internet

Gdy syn zobaczył swoją matkę, nie mógł powstrzymać łez. Osoba, którą zobaczył znacznie różniła się od tej, którą zapamiętał, która towarzyszyła mu przez całe życie. Wstrząsająca metamorfoza.

Ten syn nie mógł rozpoznać swojej własnej matki. To, co się wydarzyło w studiu wielu osobom może wydać się nieprawdopodobne. Niezwykłe wydarzenie, pokazujące, że czasem trzeba dokonać naprawdę odważnego kroku, aby zmienić zarówno nas, jak i naszych bliskich.

Każdy z nas ma w sobie cechy, które mu nie odpowiadają. Musimy się pogodzić z tym, że nigdy nie będziemy w stu procentach tacy, jacy chcielibyśmy być. Najlepsze co można zrobić to się z tym pogodzić i zaakceptować siebie. Jednak dla niektórych jest to do tego stopnia nie do zaakceptowania, ze zrobią wszystko, aby to zmienić. Potrzebna jest jednak silna motywacja, która pojawia się, gdy robimy to dla swoich bliskich. Tak jak w przypadku pewnej kobiety, która postanowiła spróbować szczęścia i zasięgnąć pomocy specjalistów. Nie mógł jej poznać własny syn.

Nawet syn nie mógł jej poznać. Zdumiewająca przemiana

Michelle Moyers postanowiła spróbować szczęścia. Nagle stwierdziła, że musi coś w sobie zmienić. Zaczęła intensywnie ćwiczyć i przeszła na dietę. Udało jej się stracić osiemnaście kilogramów. Uradowana tym faktem zapragnęła iść krok dalej. Zbliżało się spotkanie klasowe i kobieta chciała się dobrze zaprezentować.

Akurat wtedy telewizyjny program, poświęcony metamorfozom szukał osób, które chciałyby przeprowadzić zmiany w swoim życiu. Kobieta spróbowała szczęścia i udało jej się zostać wybraną spośród wielu chętnych. Zaproszono ją do programu, gdzie grupa specjalistów od stylizacji pokazała jej, co tak naprawdę może z ciałem człowieka zrobić odpowiednia kreacja. Kilka godzin później 48-latka pokazała się publiczności w studio, a także swojemu synowi, który miał zasłonięte oczy. Nie mógł się doczekać, by zobaczyć matkę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy weszła do studia, publiczność zaczęła bić brawo. Wtedy też jej syn zdjął opaskę z oczu i przez chwilę rozglądał się zdezorientowany. Nie poznał własnej matki. Szybko jednak zorientował się, co tak naprawdę się stało. Nie mógł ukryć wzruszenia. Uronił łzy radości, ciesząc się wraz z matką, że odważyła się w końcu zadbać o własne ciało, co wyszło jej to zaskakująco dobrze.

(źródło fot.: youtube.com/TODAY)

ZOBACZ TAKŻE

  1. MASAKRA! Koniec świata nastapi już w grudniu 2019! Nawet Jackowski tego nie przewidział!
  2. Omenaa Mensah dokonała czegoś NIEMOŻLIWEGO! Żadnej Polce się to nie udało!
  3. Śmieszne czy żałosne? Kaczyńska, która nigdy nie musiała pracować o strajku nauczycieli
  4. Prognoza pogody na święta może Was zaskoczyć. Nie mamy dobrych informacji
  5. Tadeusz Rydzyk pogrąża się w programie na żywo. Po tym jego "fani" oprzytomnieją?
  6. Jednym ciosem znokautowała mężczyznę na wizji. Szok w programie Kuby Wojewódzkiego

źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News