Słowa siostry Meghan Markle rozrywają serca. Rodzina księżnej ma dużo do powiedzenia

Słowa siostry Meghan Markle rozrywają serca. Rodzina księżnej ma dużo do powiedzenia Źródło: yt.com/CNN

Syn Meghan Markle i księcia Harry'ego wywołał ogromną euforię w brytyjskim społeczeństwie. Nie tylko jednak rodzina królewska cieszy się narodzin dziecka. Również bliscy księżnej Sussex zabrali głos w tej sprawie. Te słowa wydają się płynąć z samego serca.

Syn pary książęcej, który przyszedł na świat 6 maja wywołał wielką fiestę wśród fanów rodziny królewskiej, których na całym świecie jest wiele tysięcy. To wydarzenie zostanie z pewnością zapamiętane na długo, a ogromne poruszenie wśród członków królewskiego rodu potrwa z pewnością jeszcze długi czas. Jednak Meghan Markle ma rodzinę również w Stanach Zjednoczonych.

Samantha, przyrodnia siostra Meghan Markle udzieliła wywiadu, w którym odniosła się do narodzin "royal baby". Wyraziła swoją opinię na temat tego faktu, a także wspomniała o tej drugiej części rodziny, która nierozerwalnie jest związana z obecną księżną Sussex. Jej słowa wydają się być bardzo emocjonalne i wyrażające prawdziwą nadzieję na poprawę relacji rodzinnych.

Syn Meghan Markle pogodzi rodzinę? Padły zaskakujące słowa

W związku z narodzinami dziecka pary książęcej głos swój postanowiła wyrazić przyrodnia siostra Meghan Markle. Nie kryła swojej radości z faktu, że została ciocią i wyraziła wielką nadzieję, że już wkrótce będzie miała możliwość zobaczenia swojego siostrzeńca na własne oczy. Skorzystała także z okazji, by za pośrednictwem mediów namówić swoją siostrę do pogodzenia się z ojcem.

- Jestem już szczęśliwą ciocią dwóch chłopców. Spędzałam z nimi dużo czasu, gdy byli dziećmi i kocham ich. Rodzina to rodzina (...) To ważny moment w historii i chociaż dorośli mają niezałatwione sprawy to chciałabym, by wszyscy podali sobie ręce - mówiła Samantha, cytowana przez "Wirtualna Polskę".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z pewnością cała rodzina książęcej pary chciałaby zobaczyć ich syna, dlatego dla wielu niezrozumiałe wydaje się to, dlaczego taki przywilej mogłaby mieć tylko ta część, tworząca rodzinę królewską. Dlatego właśnie Samantha zaapelowała o zaprzestanie sporów rodzinnych, gdyż rodzina Meghan Markle również bardzo chciałaby ujrzeć jej potomka. Trudno wyobrazić sobie lepszy moment by zaprzestać starych sporów i w końcu się pojednać. Nie wiadomo jednak, czy księżna Sussex postanowi iść za radą siostry.

"Royal baby" przyszło na świat zaledwie dwa dni temu, a opinia publiczna nieustannie śledzi każdą informację na jego temat. Syn Meghan Markle i księcia Harry'ego przyszedł na świat z samego rana i ważył 3,2 kilograma. Jednakże do dnia dzisiejszego mediom nie została udostępniona informacja na temat tego, jakie mały hrabia będzie nosił imię. Podejrzewa się, że zostanie wybrane jedno z trzech: James, Arthur lub Alexander.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Pogrzeb Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej był wzruszający. Pożegnały ją niezwykłe osoby
  2. Partner Agnieszki Fitkau-Perepeczki był młodszy od niej o 41 lat!
  3. Ikona światowego kina zmarła przez laty. Gdyby żyła, obchodziłaby swoje 90. urodziny
  4. Zabójca Pawła Adamowicza wciąż nie usłyszał wyroku! Zostanie poddany kolejnej obserwacji psychiatrycznej
  5. Konkubent matki brutalnie skatował Szymona. TVP informuje o tragedii 2-letniego dziecka
  6. Rodzina Joanny Kulig żarliwie się modli. Zostało im już tylko to

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News