Hiszpanie już znają przydomek dziecka Meghan. Wszystko przez godzinę narodzin malucha

Hiszpanie już znają przydomek dziecka Meghan. Wszystko przez godzinę narodzin malucha Źródło: screen/YouTube/CBC News

Syn Meghan Markle nie ma jeszcze imienia, ale Hiszpanie już zdążyli nadać mu przydomek. To określenie ma związek z godziną, o której przyszło na świat royal baby.

Syn Meghan Markle wczoraj pojawił się na świecie. Dla Brytyjczyków i fanów rodziny królewskiej na całym świecie była to bardzo ważna wiadomość. Wiele osób odetchnęło z ulgą, ponieważ oczekiwanie na poród księżnej Sussex trwało bardzo długo. Zaniepokojone media donosiły, że termin porodu minął i mogą pojawić się poważne komplikacje.

Wszystkie wątpliwości zostały rozwiane, gdy pojawił się oficjalny komunikat Pałacu, że syn Meghan Markle już przyszedł na świat. Teraz Brytyjczycy zastanawiają się, jakie imię wybierze książęca para dla swojego pierwszego potomka. Bukmacherzy przyjmują zakłady, a spekulacje cały czas trwają.

Syn Meghan Markle dostał wyjątkowy przydomek. Tak nazywają go Hiszpanie

Brytyjska prasa opublikowała najnowsze wyniki zakładów bukmacherskich. Wśród najczęściej typowanych imion dla chłopca są: Albert, Arthur, Alexander, James, Phillip, Louis, Henry, Frederick, Thomas i Edward. Już wkrótce okaże się, czy syn Meghan Markle będzie nosił jedno z nich. Jednak w innym kraju royal baby otrzymało już przydomek.

Hiszpanie już nadali przydomek nowemu księciu. Potomek księżnej Meghan i księcia Harry'ego jest w krajach hiszpańskojęzycznych nazywany "Dar a luz" czyli "dany światłu". To określenie ma związek z godziną, o której przyszło na świat długo wyczekiwane royal baby. W hiszpańskiej tradycji dzieci urodzone o wschodzie słońca otrzymują ten niezwykły przydomek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

"Dar a luz" czyli "Dany światłu". Syn księżnej Sussex przyszedł na świat tuż po wschodzie słońca

Syn Meghan Markle przyszedł na świat dokładnie o godzinie 5:26 rano. Dwie minuty wcześniej nad Londynem wzeszło słońce. W hiszpańskiej tradycji dzieci, które rodzą się o tej porze otrzymują niezwykły przydomek, którym został nazwany również nowo narodzony książę. 

W Hiszpanii "Dar la luz" to także bardziej delikatne i subtelne określenie dla porodu. Nie da się ukryć, że pierwsze dziecko księżnej i księcia Sussex przyszło na świat w niezwykle wyjątkowych okolicznościach. Jak twierdzą Hiszpanie, nawet słońce wstało, aby przywitać syna Meghan Markle.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka tragedia w życiu gwiazdy TVN! Jej półtoraroczny syn walczył z PRZERAŻAJĄCYM rakiem mózgu! Lekarze nie dawali mu żadnych szans na przeżycie
  2. Meghan Markle URODZIŁA! Znamy PŁEĆ dziecka!
  3. Żona Sławomira pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg. Oniemiejecie (FOTO)
  4. Cena luksusowej torebki od Michaela Korsa w Lidlu zwala z nóg. Już za parę dni kobiety będą się o nie walczyć
  5. Z kim obecnie jest Piotr Żyła? Prywatne życie skoczka
  6. Michał Wiśniewski nagrał porażającą piosenkę o rozstaniu z czwartą żoną. Odebrało nam mowę

<

źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News