Syn bił ją i poniżał. 85-latka musiała uciekać, spała na ulicach

Syn bił ją i poniżał. 85-latka musiała uciekać, spała na ulicach Źródło: Public Domain Pictures - CC0 Public Domain

Syn zazwyczaj stara się dbać o swoją matkę, jednak nie oznacza to, że dzieje się tak w każdym wypadku. Czasami zdarza się, że dochodzi do patologicznych sytuacji, w związku z czym trzeba podejmować jak najszybszą interwencję. 85-latka musiała uciekać przed brutalnym mężczyzną.

Syn powinien starać się, by jego matka nie mogła narzekać na jakiekolwiek problemy. Do takich sytuacji może dochodzić, gdy kobieta nie czuje się już na siłach, by poradzić sobie z zadbaniem o własną sytuację życiową. W związku z tym najczęściej to właśnie młodsze osoby z rodziny dbają o to, by starszym nie działa się żadna krzywda. 

Nie oznacza to jednak, że w każdym domu w Polsce sytuacja wygląda tak, jak powinna. W wielu rodzinach pojawiają się bardzo poważne problemy, które skutkują tym, że często potrzebna jest interwencja policji. Tak było również w tym przypadku. Służby musiały pomóc starszej pani, która była traktowana w koszmarny sposób przez swojego syna. O sytuacji szybko dowiedziały się media, które nagłośniły sprawę.

Syn bił i poniżał własną matkę

W niektórych rodzinach dochodzi do sytuacji, w której syn musi zajmować się matką w podeszłym wieku, bowiem kobieta nie jest już w stanie poradzić sobie sama z problemami życia codziennego. W związku z tym niejednokrotnie mężczyzna musi zapewniać jej wsparcie w momencie, gdy nie może ona liczyć na pomoc nikogo innego. 

Tym razem jednak nie było tak pięknie, jak wygląda to w przypadku niektórych rodzin. 85-letnia matka nie mogła liczyć na pomoc swojego 62-letniego syna, który nie tylko nie dbał o bliską osobę, ale także stosował wobec niej przemoc. Wobec tego potrzebna była jak najszybsza interwencja osób, które mogły przeszkodzić mężczyźnie w jego czynach.

85-letnia kobieta nie potrafiła wytrzymać zachowania swojego syna, który groził jej, bił ją i uderzał krzesłem. Wyszła z domu i spała na zewnątrz przez kilka dni, aż w końcu zwróciła się o pomoc do znajomych. Gdy ci usłyszeli o tragicznej sytuacji w jej domu, nie mieli wątpliwości, że należy zgłosić sprawę na policję.

Syn spotka się z karą za brutalne traktowanie matki

Policja szybko dotarła do mężczyzny i zatrzymała go pod zarzutem przemocy w rodzinie. Niewykluczone, że czeka go bardzo wysoka kara w związku z tym, jak jeszcze kilka dni temu traktował najbliższą mu osobę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bardzo możliwe, że teraz 62-latkowi zostaną postawione zarzuty, przez które trafi do więzienia. Za znęcanie się nad starszą osobą grożą mu bardzo poważne konsekwencje, także kara pozbawienia wolności do ośmiu lat. Kobieta została przewieziona do szpitala, jednak jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Pogrzeb Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej już JUTRO! To, jakie miała wymagania, zwalą was z nóg! To będzie pogrzeb godny prawdziwej gwiazdy!
  2. Co się dzieje z Ewą Bem? Po śmierci córki wpadła w bezdenną rozpacz. Załamana, zdecydowała się na RADYKALNY krok. Tego nawet jej mąż się nie spodziewał!
  3. Sponsor odcina się od Anny Muchy. Wszystko przez jej obraźliwą wypowiedź
  4. Co robiła Agata Duda nim została pedagogiem? Andrzej Duda wyjawia szczegóły
  5. Mazowsze: Matury odwołane! Jest lista szkół
  6. TVN opublikował koszmarne nagranie z wnętrza płonącego samolotu. Dziesiątki osób zginęły

źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News