Zenek chce wywieźć syna za granicę. W Polsce nikt mu nie pomoże

Zenek chce wywieźć syna za granicę. W Polsce nikt mu nie pomoże Źródło: screenshot TVP

Syn Martyniuka ciągle ma problemy. Kolejnymi relacjami ze swojego prywatnego życia, które zamieszcza na Instagramie kompromituje i upokarza gwiazdora disco-polo Zenka Martyniuka. Z doniesień medialnych wiemy, że Zenek chce wywieźć syna za granicę, ponieważ uważa, że w Polsce już nikt mu nie pomoże. 

Niesławna kariera Daniela M. nabiera coraz to większego tempa. Syn Martyniuka to ostatnio jeden z głównych tematów portali plotkarskich, które regularnie donoszą nam o kolejnych wydarzeniach z życia Martyniuka juniora. Ostatnio, przy okazji premiery filmu "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" Zenek Martyniuk przyjechał do Warszawy, żeby porozmawiać ze swoim synem. Daniel M. nie chciał do jednak wpuścić go do swojego mieszkania. Zenek Martyniuk stara się na wszelkie możliwe sposoby pomóc swojemu jedynemu synowi. Wyciąga do niego rękę i chce by Daniel M. wrócił do ciężarnej żony Eweliny. Chce, by wrócił on na normalną drogę życia i zaprzestał nadużywania narkotyków i alkoholu.

Syn Martyniuka musi leczyć się za granicą - tak uważa ojciec

Znajomi Zenka Martyniuka w rozmowie z "Super Expressem" twierdzą, że artysta chce wywieść syna za granicę. W ich opinii gwiazdor disco-polo jest załamany i w Polsce już nie widzi dla syna ratunku. Zenek Martyniuk coraz bardziej wierzy w to, że tylko odwykowe leczenie za granicą jest w stanie mu pomóc. - Zenek uważa, że w polskich lecznicach nie pilnują pacjentów i nie mają zbyt dobrych programów radzenia sobie z uzależnieniami - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem" znajoma Zenka Martyniuka.   Głównym problem na linii syn-ojciec jest brak porozumienia. Syn Martyniuka nie potrafi i nie chce dogadać się ze swoim ojcem. W opinii znajomych gwiazdora disco-polo, Daniel M. jest zagubiony i nieodpowiedzialny. Zostawił przecież swoją ciężarną żonę Ewelinę. - Daniel się pogubił. Sam nie wie, czego chce. Raz mówi, że kocha Ewelinę, a potem, że sam nie wie - zdradził jeden ze znajomych Zenka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Syn Martyniuka ma cały czas nadzieję, że syn się zmieni

Rodzina Martyniuków cały czas ma głęboką nadzieję, że ich jedyny syn Daniel M. wróci do rodzinnego domu. Ma nadzieję, że zajmie się w sposób odpowiedzialny zajmie się swoją żona i zaopiekuje dzieckiem. Zenek Martyniuk jest przekonany, że skoro polskie placówki i ośrodki terapii leczenia uzależnień nie są zbyt skuteczne, to zagraniczna terapia pomoże synowi wrócić na normalną drogę. Pomoże mu pogodzić się z rodziną. A przede wszystkim dorośnie i dojrzeje do roli ojca. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Agnieszka Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Fani boją się o jej życie!
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz?Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  3. Jak zrobić skrzata? Kilka chwil i stworzysz cudo – krok po kroku
  4. Justyna Żyła Instagram: Miejsce rodzinnego dramat
  5. Jakie dokumenty do 500 plus? Nie możesz zapomnieć o ani jednym
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News