Syn Martyniuka z tajemniczą kobietą. Pokazał ją przypadkiem

Syn Martyniuka z tajemniczą kobietą. Pokazał ją przypadkiem

Zenek Martyniuk w ostatnim czasie jest bardziej znany z przygód i wybryków swojego syna Daniela, niż ze swojej działalności muzycznej. Syn Zenka niedawno wybrał się w góry i to nie sam! Na Instagramie podzielił się ze swoimi fanami ciekawym nagraniem. Na filmiku widać tajemniczą kobietę, uchwyconą całkiem przypadkiem.

Zenek Martyniuk jeszcze przez długi czas nie zazna spokoju. Jego syn wybrał się w góry, a relacją z tej wyprawy postanowił pochwalić się na swoim instagramowym profilu. Na jednym z kadrów filmu widać twarz tajemniczej brunetki. Wcześniej mogliśmy też oglądać nagrania, gdzie Daniel Martyniuk obrażał swoją ciężarną żonę Ewelinę. Daniel M. postanowił uciec od swoich problemów w góry. Relacja z wyjazdu jest bardzo interesująca. Nowe wideo syna Zenka Martyniuka i zbliżenia, jaki zrobił na deskę rozdzielczą zdradzają, że nie pojechał sam - na zegarowych wskaźnikach samochodu możemy zobaczyć twarz tajemniczej kobiety. Nie trzeba się specjalnie wpatrywać w samochodowe zegary, żeby zobaczyć twarz pasażerki.

Daniel M. ucieka w góry

Syn Zenka Martyniuka ma poważne problemy ze swoim życiem i rodziną. Zostawił 19-letnią ciężarną żonę Ewelinę, a media i portale plotkarskie cały czas donoszą o kolejnych ekscesach syna gwiazdora disco-polo. Gdy urządził awanturę, na miejscu musiała interweniować policja. Ostatnio nie wpuścił do swojego mieszkania ojca, który specjalnie przyjechał do Warszawy, by móc na spokojnie porozmawiać z synem. Niektórzy internauci twierdzą, że ucieczka w góry to ucieczka od aktualnych życiowych problemów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci zniesmaczeni zachowaniem syna Zenka Martyniuka

Cały polski Internet zastanawia się kim jest przypadkowo uchwycona na nagraniu tajemnicza brunetka. Na nagraniu Daniela M. i na zbliżeniach, które zrobił na deskę rozdzielczą i zegary widać, że dziewczyna ma włożone na nos okulary przeciwsłoneczne - tym bardziej trudno będzie ustalić jej tożsamość. Internauci są zniesmaczeni, że mężczyzna zamiast rozwiązywać swoje problemy, to od nich ucieka. - Dziwne! No przecież duży dzidziuś miał być na terapii. - skomentował jeden z internautów - Rozpieszczony smarkacz. Trudno winić tatusia za grzechy syna, ale jakby mu kurek z kasą przykręcił, to by młody musiał coś ze sobą zrobić. A gdyby nie potrafił, cóż, historia zna przypadki upadków z wysoka. Współczuję tej małej, co myślała, że złapała księcia i rodzicom obu stron - wtórowała kolejna osoba - Wiocha na zawsze wiochą pozostanie i już - napisał ktoś inny Zenek Martyniuk fot. instargram.com/daniel.martyniuk ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Z kim ma dziecko Omenaa Mensah? To jak nazywa się jej syn, to dla wielu TOTALNE zaskoczenie
  2. Dorota Szelągowska pokazała PARTNERA. Fani osłupieli wiedząc kim on jest
  3. Jak zrobić skrzata? Kilka chwil i stworzysz cudo – krok po kroku
  4. Justyna Żyła Instagram: Miejsce rodzinnego dramat
  5. Jakie dokumenty do 500 plus? Nie możesz zapomnieć o ani jednym
 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News