Syn Magdy Gessler Tadeusz ukrywał się przed mediami. Wiemy dlaczego!

Syn Magdy Gessler Tadeusz ukrywał się przed mediami. Wiemy dlaczego! Źródło: yt/Magazyn Viva

Syn Magdy Gessler Tadeusz Müller długo ukrywał się przed mediami. Choć samej restauratorce udało się zarazić pasją córkę Larę, okazuje się, że mężczyzna wybrał inną drogę. Poznajcie jego historię.

Syn Magdy Gessler Tadeusz był jej pierwszym dzieckiem z małżeństwa z korespondentem "Der Spiegiel" Volkhartem. Poznali się w Madrycie i podobno, natychmiast się w sobie zakochali. Tam też urodził się ich syn, a samo małżeństwo wiele podróżowało. Swoje dzieciństwo mężczyzna wspomina bajkowo i przyznaje, że ma do czego tęsknić.

Czym się zajmuje rodzina Gessler? Syn Magdy Gessler Tadeusz kiedyś zajmował się fotografią

Magda Gessler o dzieciństwie swojego syna wspomniała w jednym z wywiadów. To właśnie dzięki relacji restauratorki możemy dowiedzieć się nieco więcej o relacjach rodzinnych. - Wszytko co robiłam, robiłam z nim. Był bardzo spokojny, wesoły. Ja nie miałam tylko cierpliwości do czytania książek. To robił mój mąż - powiedziała Gessler. Podobno przez kilka pierwszych lat byli nierozłączni. Dzięki temu, udało im się stworzyć niepowtarzalną relację, którą pielęgnowali przez lata. Mimo wszystko mężczyzna nie pojawiał się w mediach, a niektórzy fani restauratorki nawet nie wiedzieli, ze gwiazda TVN ma syna. - Prawda jest taka, że szedłem przez jakiś czas śladami ojca. Czyli fotografia. Potem robiłem zdjęcia jedzenia, aż w końcu wybrałem to, czym zajmuje się mama - powiedział w rozmowie z dziennikarzami Dzień Dobry TVN. Mężczyzna przyznał, że wcześnie się usamodzielnił i wiedział, że droga, którą wybrał będzie trudna. Mimo wszystko postawił na restaurację i opracował kilka koncepcji, które szybko przyniosły mu popularność.

Córka Magdy Gessler. Lara ma swoją publiczność

Lara Gessler w mediach pojawiła się niedawno. Mimo wszystko natychmiast zyskała rzeszę fanów. Piękna córka restauratorki również zajmuje się kuchnią. Jest także, jak mama, gwiazdą programów TVN.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Dziewczyna z powodzeniem prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych, a także pisze. Opublikowała książkę, która natychmiast podbiła serca miłośników kuchni. Okazuje się, że coraz częściej szokuje swoje audytorium. Ostatnio na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym pokazała się całkowicie nago. To spotkało się z dwojakimi komentarzami. Część fanów była wprost zachwycona, ale niektórzy internauci krytykowali kobietę za nadmierny ekshibicjonizm w mediach społecznościowych.

Magda Gessler dzieci. One są dla niej najważniejsze

W wywiadach przyznaje, że to właśnie rodzina jest dla niej najważniejsza. Pomimo licznych obowiązków i zaangażowania w powodzenie swoich firm, kobieta stara się z Tadeuszem i Larą spędzać każdą wolną chwilę. Rodzinnie gotują i zasiadają przy stole. Z pewnością gwiazda TVN potrafiła obudzić w nich pasję. Tadeusz otrzymał niedawno program kulinarny w TVN Style. Z pewnością postara się jego formułą nie zawieść sławnej mamy. Czy osiągnie podobny sukces?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kim jest syn Doroty Wellman? To bardzo tajemnicza postać
  2. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
  3. Co tam się dzieje?! Szczyt żenady na Sylwestrze TVP
  4. W co on się ubrał?! Internet śmieje się z prowadzącego Sylwester z TVP
  5. TVP już nie będzie takie samo. Nie żyje wybitna, znana dziennikarka
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News