tomasz lepper
fot. facebook.com/sldkoszalin
Wiadomości Pikio - 26 Lipca 2015

Syn Leppera wystartuje do sejmu z list PO

Tomasz Lepper, syn Andrzeja Leppera, prawdopodobnie wystartuje w wyborach parlamentarnych z list Platformy Obywatelskiej - poinformowało Radio Szczecin.

Lepper otrzymał rekomendację od koszalińskich władz Platformy. Teraz rekomendacja czeka tylko na zatwierdzenie przez regionalne władze partyjne, wszystko jednak wskazuje na to, że Tomasz Lepper znajdzie się jesienią na listach wyborczych PO. Syn Andrzeja Leppera próbował już w przeszłości swoich sił w polityce, najpierw z Samoobroną a później z Sojuszem Lewicy Demokratycznej, z którego list startował w poprzednich wyborach samorządowych. Przez największe partie kuszona jest także Renata Beger, była członkini Samoobrony i jedna z najbliższych współpracownic Andrzeja Leppera. Na razie Beger nie zdradza od kogo dostała propozycję startu w wyborach jednak nieoficjalnie wiadomo, że chodzi o ugrupowanie Leszka Millera. Szef Samoobrony Andrzej Lepper, wicepremier w rządzie PIS-LPR-SO, został znaleziony martwy w swoim biurze w Warszawie 5 sierpnia 2011 roku. Według ustaleń prokuratury popełnił samobójstwo.Polub pikio.pl by być na bieżąco!

bh
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News