Syn Lecha Wałęsy miał wypadek!

Syn Lecha Wałęsy miał wypadek!

Syn Lecha Wałęsy, Jarosław, miał poważny wypadek komunikacyjny. Kiedy to się działo, jego ojciec przeżywał bardzo trudne chwile. Potomek byłego prezydenta Polski otrzymał przynajmniej za te chwile zawrotnie duże odszkodowanie.

Jarosław Wałęsa, syn Lecha Wałęsy, siedem lat temu miał bardzo poważny wpadek komunikacyjny. Uległ mu na trasie z Torunia do Warszawy i ledwo uszedł z życiem po tym, jak uderzył motocyklem w samochód. - Trzydzieści osiem złamań, przynajmniej trzy litry krwi stracone, czyli całą krew miałem od innych ludzi. Kiedy mnie wyciągnęli, byłem jak szmaciana lalka, nogi i ręce były roztrzaskane w drobny mak i gięły się w każdą stronę - wspominał w wywiadzie dla "Wprost” syn Lecha Wałęsy. Przypominamy, że Jarosław Wałęsa poszedł w ślady ojca i zajął się polityką. Aktualnie jest on europosłem Platformy. Za ciężki wypadek dostał odszkodowanie. Niejedną osobę ta kwota może naprawdę przyprawić o zawrót głowy.

Syn Lecha Wałęsy otrzymał duże odszkodowanie za swój wypadek

Jarosław Wałęsa otrzymał jako wypłatę europejskiego odszkodowania z tytułu wypadku komunikacyjnego 206 242,07 euro, czyli po przeliczeniu na złotówki to 889 tys. złotych. Dodatkowo w 2015 roku polski ubezpieczyciel wypłacił mu odszkodowanie w wysokości 110 tys. zł. - Jako europosłowie jesteśmy objęci ubezpieczeniem z Parlamentu Europejskiego. W ramach tego ubezpieczenia ubiegałem się o odszkodowanie. Po przejściu całej procedury, uznano, że w 27 procentach mam trwałe inwalidztwo i wypłacono mi taką kwotę. Przechodziłem przez specjalistyczne badania, musiałem dostarczyć kompletną dokumentację. Europejski ubezpieczyciel był bardzo skrupulatny i szczegółowy – mówił na ten temat Wirtualnej Polsce europoseł Jarosław Wałęsa. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przykre informacje. Fani żegnają Monikę Kuszyńską
  2. Usiądźcie! Ujawniono zarobki asystenta Kaczyńskiego
  3. Nowa rekonstrukcja rządu! Szydło, Zalewska, Jurgiel i inni
  4. Tomasz Komenda ujawnia SENSACYJNE informacje. Ziobro pogrążony
  5. Koszmarny dramat w rodzinie Przemysława Salety. Została już tylko wiara w cud
Źródło: wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News